Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igyekszem mindennap sétálni,...

Igyekszem mindennap sétálni, de nagyon nyomja a baba a hólyagom. Állandóan kitolja magát, legalábbis ezt érzem. Remélem ez nem keményedés. Nem tudom olyankor mit kellene érezni? Nekem állandóan ficereg a fiam.31h

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Összetett a dolog, mert a baba is okozhat keményedést ha nagyon kinyomja magát. De az igazi keményedés az egész pocakra kiterjedő olyan összehúzódás, mintha az egész hasad egy nagy kődarab lenne, és pár másodperc múlva szépen elernyed. Ha a baba okozza, az nem terjed ki az egész hasra, hanem csak ott érzed nagyon keménynek, ahol kinyomja magát. Én ilyenkor símogatom, vagy csak ráteszem a kezem, és szépen visszahúzódik. Mondjuk, ha abbanhagyom, akkor újrakezdi...ez egy jó játék:-))))


Egyébként holnap leszek 36 hetes, de még mindig nagyon intenzív a lányunk....persze az NST-n mélyen hallgatott, lapított:-( Most már megfigyelhető, hogy kb. hány órakor mozog, és mikor nem, olyan mintha beállt volna egy 2,5-3 órás időre.


HA a baba mozgása nékül is érzed, hogy összehúzódik a hasad, akkor szedjél magnéziumot, MAgnesii Citricit, BAgneB6-ot, vagy Bérest vagy bármilyet, az csökkenti az érzést.


Minden jót!

2010. jan. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi...
2010. jan. 14. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!