Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van olyankor, ha teherbeese...

Mi van olyankor, ha teherbeesek, de a ciklusaim nincsenek rendbetéve (még), csak gyógyszeres kezeléssel lett pé. -m?

Figyelt kérdés

Elég hosszúak a ciklusaim, és nincsen peteérésem sem, emiatt kaptam a nőgyógyászomtól Norcolutot (5 napig 4x1), majd Clostilbegyt-t (5 napig 2x1). Mi van akkor, hogyha ezek segítségével, vagy segítségük nélkül, most teljesen mindegy, de teherbeesek? Befolyásolja ez a baba egészségét?

Tudom, hogy endöokrinológushoz kellene majd menjek, de először nőgyógyászhoz mentem a mensi zavarral, ő felírta ezeket, gondoltam, majd ha nem hat, akkor felkeresek egy endokrinológust. Ettől függetlenül érdekelne, hogy mi van ha....? A babára van bármilyen negatív hatása bármelyik gyógyszernek? Köszönöm! :)



2013. febr. 18. 10:19
 1/1 anonim ***** válasza:
A baba egeszsegere csak olyan szinten van befolyassal, hogy ha sikerul is megfogannia a jo kis hormozavarod, akkor nagy az eselye, hogy el is vetelsz, tehat sok ertelme nincsen szedni a closty-t legalabbis, amig ki nem derul mi a baj. En amugy pco/IR-re tippelek, azzal meg aztan szedheted a closty-t, meg a norcolutot a vegtelensegig is akar, de a ciklusaid attol meg nem jonnek helyre, sot, csak rontasz a helyzeten, hisza closty noveli a cisztasodas veszelyet, es mint mondtam, kezeletlen IR-rel minimalis az esely a teherbeesesre, vagy arra hogy a baba megmaradjon. En azt javaslom, ne huzd a sajat idodet feleslegesen, hanem azonnal endokrinologust keress fel, aki tudni fogja mit csinaljon veled, nem ugy mint a nogyogyaszok, akik nem is ertenek amugy a hormongondokhoz, csak agyatlanul irogatjak mindenkinek a clostyt.
2013. febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!