Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késett egy hetet a normális...

Késett egy hetet a normális időhöz képest, tegnap kicsi barnázás, ma sötét, kicsi vér. Talán terhes vagyok? (vagy voltam)

Figyelt kérdés
Tüneteim eddig is voltak, ma is vannak, semmi nem változott. Ja, három napja teszt negatív volt.
2008. jún. 6. 09:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Ami még érdekes, hogy egyáltalán nem fáj a hasam....eddig viszont volt olyan érzésem, mintha azonnal megjönne, de semmi. Most pedig úgy néz ki megjött(gyengén), de hasfájás nincs.
2008. jún. 6. 09:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem volt baba. más zavarhatott be. Mondd el dokinak..
2008. jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el dokihoz, mert nem lehet egyértelműen tudni, mi lehet a dologban!!!

A tesztnek már pozitívnak kellene lennie, ha ott lenne a baba, bár sok furcsaságot hall az ember. A sötét vérzés nem túl jó jel. Elég furcsa az is, hogy vannak tüneteid.

Menj dokihoz, hogy megnyugtasson, ö tuti megmondja, mi a helyzet! Nehogy gond legyen!

2008. jún. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!