Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tabletta után mikor jöhet...

Tabletta után mikor jöhet össze először a baba?

Figyelt kérdés

Párommal kisbabát szeretnénk, így abbahagytam a tabletta szedését. Szerdán jött meg, szombaton már nem volt, így vasárnap már együtt is voltunk élesben.


Lehetséges, hogy már az első hónapban sikerüljön? :)


2013. febr. 18. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, akár már az első hónapban sikeülhet.
2013. febr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, hiszen van aki már mellette is teherbe esik :))
2013. febr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden elképzelhető. De, ha hosszú ideig szedted, ajánlatos a 3 hónapos várakozási idő, hiszen elvékonyodhat a nyálkahártya hosszú tablettaszedési idő alatt, és ilyenkor nem képes megtapadni a megtermékenyített petesejt a méhfalon.
2013. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a harmadik tabi mentes hónapot kezdem. Remélem most össze jön a baba.Próbálkozni kell de nem görcsösen.
2013. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, lehetséges:) Én 1 tablettát később vettem be és most 11 hónapos lánykám éppen szundít:)

És 2 hete hagytam abba a tabletta szedését mert ráálltunk a kis tesó projektre. Kíváncsi vagyok mikor jön össze.

Drukkolok neked:)


Még annyit, hogy vannak orvosok, akik ajánlják a 3 hónap "tisztulási" időt, és vannak akik szerint pár nap alatt kiürül a hormon a szervezetből. Mennyi ideig szedted a tablettát?

Másik: Elvileg fogamzásgátló tabletta abbahagyása után nagyobb az esély a gyors teherbeesésre, vagy ikerterhességre.

2013. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Èn tavaly júniusban hagytam abba a gyógyszert (Nuvaring),még eddig nem sikerült terhes legyek :(

Deviszont sokakkal beszéltem itt az oldalon,hogy nekik már az elsö hónapban összejött,tehát látod van akinek "szerencséje" van és hamar összejön...

Hajrá! :)

Sok sikert!

2013. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Az én orvosom azt mondta,amikor rákérdeztem a baba dologra,hogy a gyógyszer abbahagyása után mennyi időt kell várni a próbálkozásig,azt mondta,hogy elegendő 1 hónap,mivel én alacsony hormontartalmú gyógyszert szedtem és ennek nem kell sok időt hagyni(Jangee).Viszont mi a biztonság kedvéért rá vártunk 3 hónapot és azután kezdtünk el próbálkozni,és a 3.ra sikerült is :) Ja és 3 és fél évig szedtem a gyógyszert :)

Sok sikert nektek!! :)


28+6 hkm

2013. febr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!