Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha gyógyszert szedek és...

Ha gyógyszert szedek és véletlen elcsúszik egy tabletta akkor esélyes a baba DE HONNAN TUDOM HA TERHES VAGYOK?

Figyelt kérdés

4 hónapja szültem,másfél hónapja voltam dokinál akkor nem voltam terhes.

Azaliát szedek de elcsúszott egy tabletta kb 10 órát.ennél a gyógyszernél nincs megvonásos vérzés szóval honnan tudom ha terhes vagyok???

Azóta már váltottam Volinára de az első vérzésnek csak szeptember elején kellenne lennie,de addig...

Ha lesz megvonásos vérzés akkor megnyugodhatok hogy nem vagyok terhes???


2010. aug. 16. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet.
2010. aug. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a gyógyszertáros szerint a teszt nem mutatná ki a terhességet a gyógyszer miatt fals lenne!!
2010. aug. 16. 09:38
 3/6 eszo ***** válasza:

10 óra csúszás ennyire számítana??nekem volt hogy 1-1 nap elfelejtettem bevenni, mégsem lett semmi..


az meg hogy lehet, hogy nem mutatná ki a teszt??a gyógyszer miatt? hisze az hcg hormon jelenlétét vizsgálja!!hogy jön össze a fog.gátlóval??


de szerintem 99%, hogy nem vagy terhes!!

2010. aug. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló nem tartalmaz HCG-t, az női nemi hormonokat tartalmaz, de a HCG-t a pici termeli, később a placenta. ENnek semmi köze a fog.gátlóhoz! Ha teherbe estél fog.gátló mellett, akkor egyrészt nem lesz megvonásos vérzés,vagy ha igen, kevés, de még ha normális is, biztosan kimutatja egy teszt! Nem tudom, milyen gyógyszertárost kérdeztél meg, de alapvető tudásbeli hiányossága van!
2010. aug. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A kérdés kiírása előtt voltam a gyógyszertárbaN(Budapest-Rákospalota)és kértem egy tesztet valamint megkérdeztem mutathat-e rossz eredményt a gyógyszer miatt amire az volt a válasz(uk) hogy TELJESEN FELESLEGES TESZTET CSINÁLNOM MERT NEM ÉRTÉKELHETŐ AZ EREDMÉNY MIVEL GYÓGYSZERT SZEDEK!


azért reggel megcsinálom:S

2010. aug. 16. 11:19
 6/6 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem nem kell aggódnod mert nem napokat csúsztál hanem órákat amit be is pótoltál!

ha nagyon izgulsz akkor a doki a megoldás!

2010. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!