Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már nagyon elkeseredetten...

Már nagyon elkeseredetten keresek egy orvost! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Újpesti vagyok, de vicc ami a szakrendelőben megy, minden bizalmam oda. Viszont teljesen magánban nem tudok bevállalni egy betegség kezelést, aztán egy babavárást és egy szülést is.. Van jó tapasztalatotok ÁEK (MÁV) nőgyógyászaton? Egyáltalán oda mehetek rendelésre? Esetleg valami pozitív történet a szakrendelőből ami bíztathatna? :) Köszönöm!

2013. febr. 18. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
elvileg csak ha 13. kerületi vagy, gyakorlatilag meg be lehet próbálkozni, szerintem esélyes, h fogadnak. nekem rossz tapasztalatom van a MÁV rendelővel, én nem ajánlom. bár, persze orvosa válogatja, de kettő után elég volt és nem kísérletezgettem tovább...
2013. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kivel volt rossz tapasztalatod?
2013. febr. 18. 22:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia én is újpesti vagyok....Lőrincz Istvánnal nagyon jók a tapasztalataim...előtte lévő(akinek nem mondom a nevét mert nem égetem le mert kedves vagyok) nem jött rá miért nem jön meg stb...Lőrinc egyből rájött,és a magánjából áthivott az sztk ba(mert nagyobb az ultrahang) PCO-m van....

Lőrinc István a rózsa utcban rendel ( nőorvosi centrum)

Vizsgálat ultrahanggal 10 ezer forint....simán uh nem tudom...de nagyon joarc!!!!!!!!!!!!!

tapasztalt,becsületes preciz,vidám,normális!!

2013. febr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok....ez a z orvos minden pénzt meg é, neki köszönhetem hogy nem sokára sikerülni fog teherbe esnem!!!!

SOha nem fogok máshoz menni!!Több embert ismerek aki jár hozzá,mindenki imádja,és egy életre meggyőzte!

2013. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is újpesti vagyok és most hagytam ott az sztk-t! A MÁV ÁEK Honvéd kórházba mentem át terhesgondozásra és egy nagyon aranyos és kedves kis dokit találtam. Dr. Farkas Bence. Fiatal, munkamániás, nagy szaktudású, nem pénzéhes, figyelmes, körültekintő, szóval csak jó véleményem van eddig róla. 23 hkm.
2013. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Utánanézek a doktor uraknak!


Kedves utolsó! Minden nehézség nélkül lecserélhető a szakrendelő? Egyszerűen csak odamész és újpestiként van jogosultságod és ennyi? (igazából azt sem tudom hol van a rendelés.. :( ) Azt még tudod esetleg, hogy problémával is ugyanúgy mehetek, vagy csak terhesgondozásra? Gratulálok a babához és szép babavárást Neked! :)

2013. febr. 20. 14:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Köszönöm a jókívánságokat!

Nekem nem volt gondom a váltással. A kartonozóban, recepción nézik a "jogosultságot", ami nekem pusztán annyi, hogy a tartózkodási (ideiglenes) címem újpesti. Az orvost már nagyon nem érdekelte, hogy mi jogon vagyok ott, csak, hogy miben tud segíteni. Elmondtam, hogy eddig az újpesti sztk-ba jártam, onnan az orvosom elment, a többi közül egy se dolgozik a Honvéd kórházban, így átjöttem ide, és ajánlással a doktor úrhoz kértem időpontot, bízva abban, hogy továbbiakban foglalkozik velem.

A doki rögtön a kezébe vette az ügyemet, minden papíromat átnézett, meghallgatott, vizsgált és már küldött is további vizsgálatokra, elmagyarázott mindent, kaptam receptet, beutalókat, majd a következő alkalomra adott időpontot saját magához.

Szerintem simán mehetsz, csak mindenhova időpont kell... hetekkel előtt! De hol nem?! Magánba max...

Sok sikert és egészséget!

2013. febr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Még annyit tennék hozzá, hogy egy alkalommal a telefonos "kisasszony" volt olyan kevésbé kedves, hogy közölte, csak addig tartoznak hozzájuk az újpestiek, míg végleg nincs átadva a saját sztk-nk. Hát ebből nem tudom, mi és mennyi az igaz, de, ha egyszer bekerülsz és foglalkozik veled egy doki, nem hiszem, hogy ezek után csak úgy lepasszolnának.

Ennek esetleg utána lehet nézni, de szerintem még ez se lehet gond. Csak attól az egy unszimpatikus telefonos öregasszonytól hallottam ezt, senki mástól, mindenki mosolyogva, kedvesen fogadott ott. Utolsó voltam.

2013. febr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!