Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Írjatok családokat, párokat...

Írjatok családokat, párokat keresek akiknek elsőre sikerült gondok nélkül gyermekük, de a kistesóka nem jön össze egy ideje?

Figyelt kérdés
1éve nem jön össze a kistestvérke,pct vizsgálatunk pozitív nem jutnak fel a spermiumok,én nyákom sűrű,vastag,savas.Van erre gyógyszer,gyógymód?Első inszeminációnk lesz a jövőhéten.
2013. jan. 13. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt egy kolléganőm nekik az első nagyon hamar (1-2 hónap)összejött.A másodikra 13 évet!!! vártak.Pedig minden rendben volt náluk vizsgálták őket.(Inszemet nem akartak,főleg a férje)
2013. jan. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kislányom 2. hónapra összejött, a kis tesóra várunk. Tavaly júniusban sikerült júliusban elment a drága, pedig ő is 2. hónapra jött össze, azóta meg csak várunk sikerüljön.


Még orvosnál nem voltunk, még kivárunk. Ha nem sikerül a kis tesó akkor jól el leszünk 3an!

2013. jan. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 B.Kitti válasza:

Most 1 éves a kisfiam, mi is szeretnénk kistestvért, már nem védekezünk. Nálunk fordítva volt a helyzet, az első teherbeesésre több hónapot kellett várni, sajnos el is ment :(. Vetélés után pár hónapra szerencsére újra teherbe estem. Összességében 1 éven belül voltunk, de így visszanézve, tudom, hogy lelki okok miatt nem jött össze, nagyon rágörcsöltem. A vetélés után teljesen összeomlottam, utána mikor elengedtem, és elfoglaltam magam valami mással, na akkor jött össze. Remélem a másodiknál már most lazábban fogok hozzáállni.

Az 1 év még nem hosszú idő, szerintem az esetek többségében pszihés, lelki okok akadályozzák a teherbeesést.

2013. jan. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pussszantás csajok!

Örömmel jelentem az 1.inszeminációnk sikerült.

Tegnap azaz hétfő febr.11-én ciklus 37.napján hcg:1223,40mU/ml Remélhetőleg minden rendben jól és jó helyen növekszik a babszikánk 2-3hét múlva uh.állandóan a fokhagymás libazsíros-vajas piritós kenyérkét kívánom és azt eszem nyaaammmi.Undorodom a tejtermékektől érdekes a kedvencem a gyümijoghurtok,kefírek.Öröm Boldogság!

Jó egészséget aki babát szeretne sok sikert!Nagy nagy ölelés!

2013. febr. 12. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!