Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a teszt abszolút negatív...

Ez a teszt abszolút negatív vagy esetleg van rajta ott egy halvány második csík (kép)? Nem nagyon értek hozza de olyan nekem, mintha lenne még egy nagyon halvány (vagy csak szellemeket látok:D).

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. febr. 19. 11:20
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Van ott 2. csík. Nekem is ilyen volt az első tesztem, utána 2 napra már jobban látszott. (sajnos nekünk nem maradt meg, de ez nem feltétlenül van így) csak azért írom, hogy még azért ne éld bele magad. De egyenlőre jól alakulnak a dolgok. :D
2013. febr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
ez bizony csíííííkos!
2013. febr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
Ha nagyon közelről nézem a monitort akkor látom a második csíkot?Hányadik dpo?
2013. febr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Jajjj ne hülyéskedjetek. :(((( Basszus.. én is láttam csak nem akartam elhinni! Nem jött meg kb. több mint egy hétig, furcsán éreztem magam, volt mellfájdalom, derékfájdalom, gyakori pisilés stb. Aztán este erősödött a mindjárt megjön érzés, kis barnás nyálkás valami, reggel csináltam ezt a tesztet, "megjött", vagyis nem tartott sokat, kb 2-3 napot és csak egy éjszakára kellett tampon, azt hittem ezzel vége és negatív lett az a teszt csak már az agyam hülyéskedik velem. Azóta kb. két hét telt el és folyamatosan fáj és szúr a jobb petefészkem körül. AKKOR MOST MI VAN? :(((
2013. febr. 19. 11:29
 5/44 A kérdező kommentje:
Lehet terhes lettem volna csak azzal a havival elment??
2013. febr. 19. 11:29
 6/44 anonim ***** válasza:
a teszt mikori?
2013. febr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Hát még akkor fényképeztem mikor megcsináltam, február másodikán.
2013. febr. 19. 11:32
 8/44 anonim ***** válasza:
Nagyon halványan, de látszik a második csík.
2013. febr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


ilyen negatívban!!

2013. febr. 19. 11:34
 10/44 anonim ***** válasza:
jaaa:( azt hittem, mai. kellene ma is egy teszt. ha negatív, akkor valószínűleg már nincs bent senki.
2013. febr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!