Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a teszt abszolút negatív...

Ez a teszt abszolút negatív vagy esetleg van rajta ott egy halvány második csík (kép)? Nem nagyon értek hozza de olyan nekem, mintha lenne még egy nagyon halvány (vagy csak szellemeket látok:D).

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. febr. 19. 11:20
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
A "fiú" az a szerelmem, jártunk egy évet csak most épp nem járunk mert külön városban élünk és nem szoktam senkivel szexelni amúgy, ezért is tudok dátum szerint mindent. Az anyagi helyzetemről nem nyilatkoztam, de amúgy szerintem nem is ez a lényege a kérdésemnek. A teszt egy héttel azután készült, hogy nem jött meg, nem friss, már két hetes.
2013. febr. 19. 12:21
 32/44 A kérdező kommentje:
Akkor azért nem hiszem, hogy peteérésem lett volna, mert már egy hete késett.. de nagyon köszi a válaszaitokat, szóval nem vagyok terhes. :)
2013. febr. 19. 12:23
 33/44 A kérdező kommentje:
Mennyi az esélye, hogy van baba csak ez a mai teszt mutatott rossz eredményt? Ha lenne, most 4,5 hetes lenne.. Mi lehet ez a szurkalas oldalt? Néha erősebben, néha kevésbé, az elobb pl nagyon belenyilallt. Utolag ki lehet mutatni ha az a teszt tényleg pozitív és tényleg terhes voltam, hogy elment? Nogyogyasz látna valamit? :|
2013. febr. 19. 13:45
 34/44 anonim ***** válasza:
Nem 4,5 hetes, hanem 6,5 hetes lennél. És igen, ilyenkor már látszik ultrahangon is. De valószínűleg nincs baba, 99,9%, ilyenkor már nem lehet negatív a teszt, főleg, hogy már egyszer halvány pozitív volt, a két hét alatt már nagyon erős csík lenne azóta, nem negatív. Meg is jött. Ez egy biokémiai terhesség volt valószínűleg. Azért keress fel egy dokit, hogy megnyugodj.
2013. febr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
Mit jelent a biokémiai terhesseg? :) Koszi a válaszod! Amugy igen, tudom h az orvosok az előző havi utolso napjától számolják a terhességet de én napra pontosan tudom a dátumot, 16.-a, ugyhogy konkrétan 4,5 hetes lenne, ha lenne.
2013. febr. 19. 13:56
 36/44 anonim ***** válasza:
Most nem vagy terhes, mert a teszt kimutatta volna. Nem minket kérdezz ha nem menj el egy orvoshoz. A szurkálást okozhatja egy fertőzés is, de akár egy méhen kívüli terhesség is. Nekem volt egy 5 hetes igazi terhességem, de a vetéléskor és utána már semmi jele nem volt. Nem tudja neked az orvos megmondani, hogy 2 héttel ezelőtt terhes voltál e vagy sem.
2013. febr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
De ha mehen kívüli terhesseg okozza a szurkalast, azt a tesztnek ugyanugy ki kellett volna mutatnia, nem? :S
2013. febr. 19. 14:07
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

Hu, elmagyarazom a jovore nezve. 6 hetes lennel, mert nem lehetnelmost 4 hetes, mert 2 hete teszteltel halvany pozitivat, de akkor 2 hetes lennel, ami azt jelenti, hogy akkor lenne csak a peteeresed, tehat meg meg sem fogant volna a baba vagy epphogy megfogant volna. Igy szamoljak a terhesseget, a menzesz elso napjatol, amikor meg nem terhes az ember.

A biokemiai terhesseg azt jelenti, hogy mgtortent a fogantatas, de nem agyazodott be.

2013. febr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Utánanéztem a biokémiai terhességnek de azért köszönöm a válaszod. Tudom hogy számolják a terhességet de azt mondom, hogy én decemberben nem feküdtem le senkivel, januárban pedig csak egyszer és az 16.-án volt. Úgyhogy tudom a 'fogantatás' pontos dátumát.
2013. febr. 19. 15:41
 40/44 anonim ***** válasza:
kérdező, NEM akkor van a fogantatás, amikor szexeltél, értsd már meg. ezért nem tudod, mikor fogant a baba, vagy foganhat, mivel pár napig csak vándorol a megtermékenyített pete, majd beágyazódik a méhfalba, és megindul a folyamat. a fogantatás egy 14 napig tartó dolog kb.
2013. febr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!