Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kazettás tesztet megzavarhat,...

Kazettás tesztet megzavarhat, ha az ujjammal csepegtetem bele a vizeletet és nem pipettával (mivel hiányzott a pipetta a csomagból, itthon meg nem találtam :S)?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
ha tiszta volt a kezed és nem áztattad el nagyon a tesztet akkor szerintem nem zavarja be. ma csináltad a tesztet? én kb egy órája csináltam (én is kazettásat) és negatív lett. :( neked mi lett az eredmény?
2013. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem is negatív lett és ezt a kérdést írtam ki még ma: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Nem tudom...nagyon szúr oldalt, nem tudom miért és puffadt vagyok 3 hete, lehet valami nőgyógyászati gondom?? :S

Szurkolok neked! Mikorra nem várod? :D

2013. febr. 19. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:
na arra a kiírásodra írtam hogy nekem 12 nap késés után lett halvány pozitív az a fajta tesz :D igazság szerint március 7-re nem várom,de most annyira érzékeny a mellbimbóm hogy csináltam egy tesztet ma is de full negatív lett. :( gőzöm sincs mitől lehet neked a nyilallás.pontosabban le tudod írni hogy hol érzed?
2013. febr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja bocsi,nem a te kérdésedhez írtam a halvány tesztet hanem egy másik kérdéshez
2013. febr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:) Na hajrá, meg van idod!!

Hat jobboldalt a petefeszkemnel néha erősebben, néha kevésbé, néha csak ugy tompan fajdogal vagy kisugárzik a mehembe, főleg a mehem felső részen érzem és olyan "meleg" vagy hogy is fogalmazzak... :S Elég érthetetlen. :D Mar tobb (1-2) hete érzem, mikor teszteltek azt a "pozitivat" elotte nagyon eros szúrás volt ugyancsak a jobb oldalon és hihetetlenül fajt a derekam (sosem szokott amugy) meg bizsergett a mellem, aztan megjött valamennyire és nem figyeltem tovabb ezekre a dolgokra. Azota (miután elmúlt) folyamatosan erzekeny a jobb oldalam, nem tudom mitől. :S Az elobb pl. behuztam a hasam direkt, lam mit érzek és nagyon fura volt, fajt, most meg pl. semmi. :|

2013. febr. 19. 16:21
 6/7 A kérdező kommentje:
Néha-néha meg az is előfordul, h a mindjart megjön érzéssel faj. Most csak tompan "bizsereg", felül, jobb oldalt a mehem és petefeszkem környéken.
2013. febr. 19. 16:24
 7/7 anonim ***** válasza:
húúú hát nem is tudok mire gondolni mert nekem ilyen még nem volt.vetélésem volt már de az nem ilyen volt és nem tartott ennyi ideig. nem tudok sajnos neked segíteni.ha nekem valami rejtéjes tünetem van akkor beírom az összes tünetet a google-be és megnézem mit ad ki. próbáld ki,hátha ad valami támpontot. de ne vedd 100 százalékra mit ki ad,mert nekem egyszer kijött a vastagbél daganat. mint a hülye rohantam az orvoshoz és kiderűlt hogy "csak" belső aranyér
2013. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!