Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 nappal ovuláció után...

10 nappal ovuláció után negatív terhességi teszt. Korai volt? Mikor teszteljek újra?

Figyelt kérdés
A ciklusaim 29-35 naposak. Legutóbb jan. 17-én jött meg, peteérésem febr 9-én (a 24. napon) volt. Tuti, mert ovu teszttel figyeltem. Aznap este együtt is voltunk a párommal. Ma vagyok a ciklusom 34. napján, 10 nappal ovuláció után. Egyelőre semmiféle tünetem nincs. Ma reggel negatív volt a terhességi teszt.

2013. febr. 19. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
5 nap múlva tesztelj.
2013. febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még korai volt a teszt, én is azt mondom, hogy várj még minimum 5 napot. Ha addig nem jön meg, az már jó jel. Nem baj, hogy egyelőre nincs terhességi tüneted, még az is korai lenne.
2013. febr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
4 napot várnék, ovuláció után a 14. napon általában már ki szokta mutatni a reggeli pisiből.
2013. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

szia!


Én is hasonló képpen vagyok... 29-35 a ciklusom.

Már régóta szeretnénk babát, de eddig még nem jött össze sajnos. :(

Vettem már én is ovulációs tesztet. Igaz mi 14-én voltunk együtt és másnap csináltam meg az ovu tesztet de két csík megjelent, így bizakodó vagyok én is :)

Már én is szívesen csinálnék tesztet, de tudom még értelmetlen :) csak már jó lenne az a két csík :)

Szerintem ha nem fáj a hasad, mint amikor megjönne, szerintem bízhatsz a két csíkban :)

Örülnék ha írnál, hogy hogyan alakult :)

Sok sikert!

2013. febr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem pár hónapja volt egy korai vetélésem már, és utána 2 hónapig szerintem nem is volt peteérésem (se folyás, se pozitív teszt), úgyhogy nagyon örültem, amikor pozitív lett az ovu teszt. Tegnap este volt egy kis "megjön" szerű görcsöm, de elég hamar el is múlt, és nem történt semmi azóta se, úgyhogy szerintem legközelebb szombat reggel tesztelek...
2013. febr. 20. 16:06
 6/8 anonim válasza:
Mi a helyzet? Teszteltél?
2013. febr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megjött, úgyhogy nem lett belőle teszt... :(
2013. márc. 1. 20:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezért felesleges tesztelni, csak a nemvárt után kell 3-4 nappal. Addig lehet bármi.
2013. márc. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!