Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, tényleg ennyire...

Lombikosok, tényleg ennyire életveszélyes a lombikozás?

Figyelt kérdés
Tegnap előadáson voltunk és közel 3 órában csak a lehetséges veszélyekről hallgattunk, hogy ebbe és abba lehet a folyamat közben belehalni. Lombikosok, tényleg ilyen nagyon veszélyes????
2013. febr. 20. 08:04
 1/6 sumergo ***** válasza:
Vagyunk páran, akik túléltük! :-) Akár többször is. Ha az orvos odafigyel, akkor szerintem 0 esélye van annak, hogy valaki belehaljon. Én még nem hallottam ilyet. Természetesen olyan van, hogy kiegészítő kezelések kellenek, mert túlstimulálnak valakit, vagy egyéb szövődmény is kialakulhat, de ezekre figyelve szinte kizártnak tartom, hogy bele haljon valaki. Ennyi erővel minden műtét, vagy orvosi beavatkozás életveszélyes. :-)
2013. febr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A gyógyszereknek is rengeteg mellékhatása lehet, kötelező mellékelni egy tájékoztatóban, de ez nem jelenti azt hogy elő is jönnek. Szerintem a lombikprogramnál nem ettől kell félni, inkább a rengeteg hormon miatti későbbi daganatos kockázatot sokkal veszélyesebbnek tartom. És ha jól tudom a menopauza is előrébb jön, és a hormonok is védik a nőt amit a szervezet termel, tehát hamarabb következik "be" a csontritkulás stb...
2013. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudjátok, én attól félek, hogy punkciónál, mikor leszívják a petesejteket és a hüvely hátsó boltozatánál szúrják át a hüvelyt átlósan a petefészekig, nah ott nem lát semmit, és véletlenül átszúr eret, artériát, beleket, bármit :(
2013. febr. 21. 10:06
 4/6 sumergo ***** válasza:
Azért az erős túlzás, hogy nem lát semmit. UH-n nézi az orvos, és hidd el, elég sok mindent lát, nem csak a tüszőket.
2013. febr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szuper! Köszi szépen a megnyugtató válaszokat :)
2013. febr. 21. 11:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,csak nem a Dévai Intézetben voltatok?:)
2013. febr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!