Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes a barátnőm!...

Lehet hogy terhes a barátnőm! Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Lefeküdtünk már sokszor de valamelyik nap mondta, hogy kezd félni mert másfél hónapja késik és néha rosszul érzi magát. Védekezni szoktunk mindig. Nem mer szólni az anyjának de jobb lenne ha szólni csak ha ezt megtudja az apja saját kezűleg ki fog herélni. Nem akarok még gyereket de rábízom a döntést. Azt mondta hogy ő megtartaná. Most mit csináljunk? Mi lesz a kapcsolatunkkal?

16/L, 17/F



2013. febr. 20. 14:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj, nyomás a szülőkelé és dokihoz, ha terhes, akkor döntéstekel, hogymit akartok. A gyerek nagy felelősséggel jár, 16 évesen szülni pedig felelőtlenség.
2013. febr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, másfél hónapja késik, és most jut eszébe szólni róla??? Sürgősen nőgyógyász, ha már eddig nem ment el! Te meg ne a kapcsolatotok miatt aggódj, hanem hogy hogy oldod meg az életfogytiglani felelősséget, és az ezzel járó anyagi részt.
2013. febr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
ja, és azt lehagytam (2. vagyok), hogy szép dolog, ha meg akarja tartani, de ki fogja őt eltartani, és a gyerekét? Orvos, még ma, aztán lehet a szülők elé állni. Nincs időtök, amit húzhatnátok!
2013. febr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudok. Ma írt rám hogy beszélni akar velem egy nagyon fontos dologról, elmondta és ennyi.
2013. febr. 20. 14:16
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem is feltétlenül kell első körben a szülőkhöz szaladni, ha féltek,hanem ballagj el a DM-be, Rossmanba és vegyél egy terhességi tesztet.


Másfél hónap késés után mindegyik kimutatja már, ha terhes a barátnőd.


Erről a megtartásról most nem kezdek el okoskodni nektek, ez úgyis a szülők döntése, hiszen egyértelmű, hogy a barátnőd csak szülőanya lenne, eltartani és nevelni a korából adódóan még nem tudná. Tehát a döntés rajtuk áll.


Viszont ezen ameddig teszt, majd nőgyógyász nem erősíti meg a terhességet kár gondolkozni.

2013. febr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Egyébként hogyan védekeztetek?
2013. febr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Szerintem is teszteljetek, az legyen az első!

ha terhes akkor meg irány a nőgyógyász, erősítse meg, és majd utána állhattok a szülők elé.

Gondolom nem vagyok még olyan régóta együtt, szóval nem hiszem, hogy rajongva fogják fogadni a hírt....

Az meg, hogy ő meg akarja tartani, csak egy dolog, ennyi idősen azért nem olyan egyszerű se megszülni se nevelni egy gyereket.

Te akarod egyáltalán hogy legyen?

2013. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Gumival. Az tök mindegy hogy én mit akarok mert az nem számít, úgyis az van amit ő akar
2013. febr. 20. 14:28
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha az óvszer nem szakadt ki, akkor a barátnőd nem lehet terhes. Vagyis lehet, csak nem tőled.
2013. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egyáltalán nem mindegy, hogy te mit akarsz!

Mennyi ideje vagytok együtt?

2013. febr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!