Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk? Terhes lett a...

Mit csináljunk? Terhes lett a barátnőm, pedig szedte a fogamzásgátlót.

Figyelt kérdés
Megakarjuk tartani a babát, de szülök nagyon ellenzik.. Én dolgozok már ő még tanul. én 21 vagyok ő még 19 éves. Hogy ő még túl fiatal ehhez. Pedig az elején miket is meglepett mert megjött neki.. és egyre több dolog jött, hányinger stb.. Köszönöm a válaszokat.21 F
2010. okt. 7. 17:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
58%
nem akarlak elkeseríteni de a fogamzásgátló mellett fogant babánál borítékolható a fejlődési rendellenesség, menjetek el dokihoz, kiokosít.
2010. okt. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Voltunk már dokinál egyből. Vérvételt vett stb.. holnap megyünk vissza.
2010. okt. 7. 18:05
 3/30 anonim ***** válasza:
65%
álljatok oda a szülei elé és szépen nyugodtan mondjátok el nekik,hogy debizony megtartjátok, ti gyereketek,felnőttek vagytok mindketten,jogotokban áll dönteni.
2010. okt. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
83%
A kerdes az, hogy ti ketten el tudjatok-e kepzelni az eleteteket egyutt a jovoben, hosszu tavon. Egy gyereknek az anyja kell meg az apja meg egy nagyreszt boldog hazassag. H erre igennel tudtok valaszolni, akkor ne habozzatok, johet a gyerek, ha mar annyira bekivankozott oda hozzatok a fogamzasgatlo ellenere is megfogant :)
2010. okt. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
47%
Ha meg is tartjátok, remélem lesz annyi gerincetek, hogy nem a szüleitekkel neveltetitek fel a gyereket. 19 évesen felelőtlenségnek tartom a gyerekszülést, főleg úgy, hogy a barátnőd még tanul.
2010. okt. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
60%
Én félnék a fejlődési rendellenességtől. Ezt mindenképpen beszéljétek meg hozzáértő emberrel. Akár több véleményt is érdemes meghallgatni...
2010. okt. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
74%

kedves második,ne ijesztgesd őket! attól még lehet egészséges gyerekük,hogy tabletta mellett csúszott be. Nagyszerű példa erre az unokatesóm,aki már 15éves,él és virul,pedig tabletta mellett lett terhes vele a körösztanyum,mégsincs-nem is volt-semmi baja,betegsége,testi v agyi rendellenessége. pedig azért a 15évvel ezelőtti tabletták még nem is voltak olyanok,mint a mostaniak.

De majd az orvos megmondja,h egészséges -e.

2010. okt. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
76%
Nem igaz hogy "boritekolhato" a fejlodesi rendellenesseg. Az 40 eve volt, amikor olyan hormonadagot ettek meg a nok egy honap alatt, amit most kb. 10 ev alatt. Itt vagyok peldanak en- a fiam is fogamzasgatlo mellett fogant mert rosszul szedtem, neha kimaradt vagy kesobb vettem be. Most 4 eves es olyan egeszseges hogy majd kicsattan. Az orvos is azt mondta hogy ma mar nem kell aggodjak emiatt.
2010. okt. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
64%
Persze, jogotokban áll megtartani, de kötelességetek is ám felnevelni! Te el tudod tartani a bnődet, magadat, a gyereket, plussz albérletet? Mert anyucinál lakni, és élősködni rajta nem szép dolog ám, ebben az esetben érthető, hogy a b.nőd anyja nem akar még egy gyereket eltartani. summa summárum, a gyereket szeretetből nem lehet felnevelni. Ha az anyagiak nem engedik, akkor ennyi a történet.
2010. okt. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Van saját lakásom, eltudom tartani a gyereket külföldön dolgozok.. és nem szeretnénk élősködni rajtuk.
2010. okt. 7. 18:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!