Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm lehet terhes, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm lehet terhes, mit csináljunk?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy gumi nélkül csak fürdőkádban csináltuk eddig és csak ilyen 1 percig (se) és mindig lemosva raktam be neki, sosem mentem el benne, sosem csináltuk elélvezésig(csakis hogy kipróbáljuk, legalább is először ezen az alapon, majd meg azért mert sokkal jobb -teszem hozzá: eléggé megbántam-. Viszont a gáz az, hogy legalább egy hete késik neki és eléggé be vagyunk fosva, hogy bekapta az "áldást".

Következőek a kérdéseim: Hol lehet kapni egy megbízhatóbb terhességi tesztet és mennyiért?

A lehető leghamarabb akarjuk elvégezni a tesztet és ez holnapi napra esne méghozzá napközben (nem reggeli pipikével) és ha az nem mutat teljesen biztos eredményt az nem baj, cska ne pozitívat xd a negatív eredmény az adna valami reményt, valami megkönnyebbülést még is csak... :s Természetesen jövőhéten a biztonság kedvéért két tesztet elvégezne a barátnőm egy reggeli pisi mellett (akkor azért biztosabb).

Szóval tanácsokat és véleményeket szeretnék kérni.

(Előre tudom hogy kapni foglyuk a véleményeket mert gumi nélkül csináltuk, illetve kijavítva: gumi nélkül dugtam be néhányszor) Tudom, hogy igazából ennyitől is terhes lehet de a környezetemre ránézve, hogy emberek évekig gumi nélkül csinálták és csinálják az úgy ilyen téren adott egy kis merészséget. Egyéni véleményem szerint ha az a sz@r pozitív, akkor az a balf@aszság mellett egy jó nagy szerencsétlenség is... :|

Nah! Kérlek segítsetek és nyugtassatok meg vagy adjatok tanácsokat! Köszi!!!

(F17/ L16)


2012. jan. 16. 22:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
igen, terhes.
2012. jan. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
31%

ha dugni tudtok gumi nelkul,akkor legyen annyir ver a f@szodba,hogy bemesz a gyogyszertarba tesztet venni!!

ennyit azert igazan tudhatnal!!!


ha 17 evesen ilyen stilusod van, remelem a csajod bekapta a legyet es eszhez tersz te okostojas!!!

2012. jan. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
48%
mennyire g*cik az emberek!!XDXDXDXD
2012. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

1. Imádkozzatok.

2. A legmegbízhatóbb tesztet a nőgyógyászok csinálják. A boltban vásárolható tesztek esetén azért benne van a tévedés lehetősége. De az úgyis csak a megtermékenyítés utánni második héttől mutatja ki a terhességet (pontosan olvassátok el a használati útmutatót).

3. Tanuljatok a hibátokból és ezentúl védekezzetek - az óvszer nemcsak a terhesség, hanem a nemi betegségek ellen is véd.

2012. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

"bekapta az "áldást"." - Nagyon szépen tudsz fogalmazni.

Gyógyszertárakban és drogériákban lehet kapni terhességi tesztet (pl DM-ben is). És kb 500-1000 között mozog az ára, szerintem szinte mind megbízható. Valóban elég nagy szerencsétlenség ha terhes lett, de felelőtlenség is volt, viszont mindenki hibázik...

2012. jan. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Ha egy hete késik neki, akkor már kimutatja bármilyen teszt. Drogériában, tescoban, gyógyszertárban lehet kapni, kb. 500 Ft-tól 2000 Ft-ig.

Ne halogassátok a dolgot, azzal nem lesz jobb.

2012. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Mást sem csinálunk egy pár órája, cska imádkozunk... :/ Köszönöm a választ, egyébként először egy teszt kell ami úgy ahogy mutat valamit most még, aztán majd a későbbiekben ha nem jön meg neki úgy is nőgyógyász lesz.
2012. jan. 16. 22:57
 8/32 anonim ***** válasza:
75%

nem g.cik vagyunk,csak nekem mar elegem van az ilyen hulye kerdesekbol,itt sapitoznak,h lehet e terhes vagy lehet bekapta a legyet a csajom.... de annyi esze egyiknek sincs,h egy kicsit felfogja a szex igazi reszet!

15/16/17 csitriknek nem is szabadna szexelniuk,mert csak ilyen nagyot mondo senkik lesznek!

mint a kedves kerdezo!

az egesz szovegrol leolvashato a nagykepuseg!

teljesen el van szallva magatol,de gondolom valami csogatyas kis suhanc,akit apuci penzel !!!!!


ennyi .....

2012. jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

nahh most meg imadkoznak :D


akkor miert nem mentel papnak ,te ostoba!!!!!

2012. jan. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha már előtte is ráparázott a lány a terhességre és végig stresszelt az okozhat menszesz késését.. Ez az egy reménységetek van.
2012. jan. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!