Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utalhat ez terhességre? Van...

Utalhat ez terhességre? Van okunk félni?

Figyelt kérdés

Barátommal kb 3,3és fél hete kicsit figyelmetlenek voltunk, és mivel még szűz vagyok, péniszének csak a tövére ültem(max 1-2 percre), de előtte nem mosta meg az egészet,hanem csak a makk körül. Előtte kezet mosott ,és utána pedig khm..benyúlt a hüvelyembe,és kielégített.kb 2 héttel késöbb reggel elmentem pisilni,és nagyon minimális mennyiségű,folyás állagú vér volt a papíron ! Nem nagyon törődtem vele,később jutott csak eszembe,hogy mi van,ha beágyazódási vérzés volt. Sokszor felfáztam,rengetegszer volt cisztám, pár napja elég rosszul érzem magam: szédülök, kicsit fáj a gyomrom,és a hasam,(sok savra gyanakodtam) és este eléggé szédültem(lehet vashiánytól,vagy alacsony vérnyomástól?),tegnap is rosszul voltam,lázam volt.

Lehet attól ez az egész,hogy hetek óta nem tudok rendesen aludni? (kiskutyák születtek,és egész éjjel vinnyognak,ami elég hangosan hallatszik a szobában,és erre kb félóránként felkelek. )

Ráadásul még petefészkem is szúrkált elég rendesen ,tegnap egész nap.

Külön-külön is jelentkeztek ezek a 'tünetek' de most,hogy egyszerre van minden,kicsit betojtam.néhány napja reggel pedig egy elég nagy mennyiségű fehérfolyásom volt, muszáj volt megnézni az állagát,és olyan volt,mintha menszesznél a méhnyálkám levált volna. leghamarabb is csak 22-én kell megjönnie(,de 48 naposnak számoltam a ciklusaimat,ami elég sok.attól a naptól,amikor megjött, addig amíg megint megjön.)úgyhogy menstruáció miatt nem lehet.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. febr. 20. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz! Az is lehet, hogy összeszedtél valami fertőzést! Abból meg komolyabb bajod is lehet még! Mondd el a dokinak is ugyanezeket, megvizsgál, kenetet vesz és Ő jobban meg tudja mondani mi lehet veled.
2013. febr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most elkaptam valami vírusos nyavalyát, és kb 1 éve van h.gombám,ami az istenért sem akar elmúlni. Befolyásolhatja a 'tüneteket'?
2013. febr. 20. 16:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést egyszer már kiírtad a terhesség esélye nagyon csekély szinte semmi, szóval nyugodj meg. Legközelebb pedig figyeljetek jobban.
2013. febr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát terhes az nem vagy. De komoly gondok vannak itt!

Egy fertőzés az fix. Ezen felül pedig szerintem erős PCOS gyanús vagy (a gombás, múlni nem akaró fertőzés is lehet a cukor háztartási zavartól, nekem is az volt). Nagyon komoly kivizsgálást javaslok neked ebbe az irányba. Mivel még szűz vagy, gondolom fiatal! Ne szúrd el az életed azzal, hogy nem foglalkozol ezzel, mert később sokkal nehezebb egyensúlyba hozni! Figyelj a jelekre, szinte üvöltenek! ORVOS!


[link]

2013. febr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igen fiatal vagyok 16 éves, lehet hogy PCOS-t örököltem :s

Azért írtam ki mégegyszer,mert kicsit időzavarban voltam,és 1-2 hetet tévedtem,és nem tudtam,hogy befolyásolja-e az eredményt.

Ciszta is bűnös lehet a dologban?:s

2013. febr. 20. 16:46
 6/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
ha ennyi ideje volt az "aktus" akkor terhességi teszt már kimutatja, ha biztosra akarsz menni vegyél tesztet. De egyébként szerintem sem vagy terhes, az már más kérdés hogy akármi is a bajod, egy kivizsgálás nem ártana.
2013. febr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!