Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valakivel ilyen? A...

R. Gréta88 kérdése:

Volt már valakivel ilyen? A tünetek utalhatnak terhességre?

Figyelt kérdés
Decemberben kimaradt a menstruációm amit furcsálltam is mert pontos szokott lenni. Sose volt ilyen. Most januárban megjött 14-én. 4 napig tartott. Most egy hete rosszul lettem és elájultam. Elküldtek laborba de nem találtak semmit. Egy három napja fáj a hasam alja és a derekam. Szerintetek mi lehet?

2013. jan. 29. 18:47
1 2
 1/14 Oláhné Döniz válasza:
Csináltak nálad terhességi tesztet is?Vizelet mintából?Én újra dokihoz mennék a helyedben.A húgom majdnem hasonlóan járt és a végén kiderült,hogy méhen kívüli terhes.
2013. jan. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt nem csináltak. Hát most lehet hogy megvárom a következő menzimet hogy megjön e és ha nem csinálok tesztet. vagy már most kéne? igazából szeretnék babát. De félek hogy valami más baj van. Olyan érzésem van mint ha megakarna jönni
2013. jan. 29. 19:24
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem minél előbb csinálj tesztet!
2013. jan. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2013. jan. 29. 19:32
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj tesztet, minél előbb annál jobb!
2013. jan. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Holnap veszek is egyet.
2013. jan. 29. 20:06
 7/14 anonim ***** válasza:

Majd írj, hogy mi volt. Szerintem dokihoz is menj el.

Utolsó voltam

2013. jan. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Na??? Mi a szitu? :S
2013. jan. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet de negatív lett. :( Nem tudom hogy mi lehet akkor a baj. Vagy még korán csináltam?
2013. jan. 31. 20:44
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy ez korai, mert ha jól veszem ki a szavaidbol, mar december óta nem volt meg rendesen...

Sztem menj el orvoshoz. Nem akarlak elkeseriteni, csak próbálok azzal segíteni hogy őszinte vagyok: lehet hogy volt egy vetelesed. Jobb ha lat egy doki!

2013. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!