Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam nőgyógyásznál pozitív...

Tolnai Renáta kérdése:

Voltam nőgyógyásznál pozitív terhességi teszt után de az ultrahangon csak kiszélesedett méhet látott és azt mondta puhább a méhem mint kellene ez is utalhat a terhességre?

Figyelt kérdés

2013. febr. 1. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem utalhat, de valószínűleg túl korán mentél és még nem lát semmit. (kb 6 héttől). doki mit mond?
2013. febr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az orvosom azt mondta, hogy a pozitív teszt az pozitív, ezért felesleges belőle 5-öt csinálni:) Az elsőnek igaza lehet, ideje korán még tapintással sem biztos, hogy meg tudják mondani! Menj vissza pár hét múlva, amikor már a szívhangot is hallhatod:)
2013. febr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor csinálták az uh-ot?Nekem 5hét5nap már látszott a terhesség,amúgy a megnagyobbodott,puhább méh is jele a terhességnek.
2013. febr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
nekem sem látszott rögtön miután megcsináltam a tesztet most már ha ismerősök kérdeznek azt mondom nekik várjanak két hetet, nekem olyanokat mondtak hogy méhen kívüli, meg nem is vagyok terhes, tehát várj minden rendben lesz. mi most már 27-sek vagyunk
2013. febr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!