Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az normális, ha a ciklus első...

Az normális, ha a ciklus első felében a hőm cikk-cakkos ugyan, de van hogy pár napig ugyanannyi, és összességében egyre lejjebb megy?

Figyelt kérdés

Értem azt úgy pl. hogy

36,8

36,8

36,5

36,7

36,7

36,5

36,6

36,2

36,2

36,5

36,2



2013. febr. 21. 19:36
 1/3 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
lehet hogy lassabban ürül ki nálad a progeszteron ami a ciklus második felében jellemző. Nem feltétlenül baj, az a lényeg hogy majd ismét menjen vissza a ciklus második felében, de persze ha ilyen lassan ürül a progid akkor lehet hogy lassabban is termelődik, így lehet hogy peteérés után is 4-5 nap múlva fog csak feljebb menni. Más jelekből tudod hogy mikor van a peteérésed? (ovu teszt, ovu fájdalom, nyálka, stb?)
2013. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát, eddig semmi, de nemrég derült ki, hogy PCOS-em van (meg IR-em), tehát simán lehet, hogy eddig nem is volt peteérésem. Az előző hónap utolsó két hetében kezdtem rendesen a hőmérőzést, akkor folyamatosan egyre feljebb ment, a mensiig, mint a nagykönyvekben, aztán leesett. Az azért jó jel nem?

Köszönöm a választ!

2013. febr. 21. 20:53
 3/3 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
igen, az jó jel, de az IR kezelése beletelhet egy évbe is mire igazán rendbe tesz, szóval kitartás.. nekem is ez volt (ir és pcos), egy év múlva már hormonálisan rendben voltam és peteérésem is volt szépen.
2013. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!