Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem fogja fel senki, aki...

Nem fogja fel senki, aki abortuszra megy, hogy mit érez a kaparásra várók közt egy olyan nő, akinek nem lehet gyereke? Nem fogják fel, hogy inkább adnák örökbe, talán éppen annak, aki ott néz vágyakozva és könnyes szemmel?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 10:43
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
48%
Tudom mit érzel.Én 9 éve várok arra hogy gyerekem lehessen!
2009. szept. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
90%

Miért kell ilyen kérdést kiírni?

Nem fogod fel, hogy az Ő életük és azt csinálnak vele amit akarnak?

Ha nincs gyereked, fogadj örökbe egyet.

Lehet, tele van az árvaház!!!


Nem vagyok az abortusz mellett, se ellene.

2 fiam van.

Nem lennék képes megszülés után örökbe adni senkinek!!!

2009. szept. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
52%

Egyrészt egy egész nemzedék nőtt fel úgy, hogy senki más nem számít csak ő. Aki nem hiszi, nézzek körbe a fórumokon, vagy a tömegközlekedési eszközökön, nagyon jó keresztmetszetét adja a mai társadalomnak. "Én vagyok a legfontosabb nekem, mit figyeljek én oda másra, mások érdekeire, ha nem volt elég ügyes/élelmes, akkor magára vessen."


Másrészt az abortuszt választók nagyon jól meg tudják magyarázni maguknak, hogy a gyereknek is úgy a legjobb. Amikor valójában az a helyzet, hogy NEKIK úgy a legjobb.


Sajnálom, és téged is sajnállak, nagyon. Nekem is van barátnőm, akinek méhdaganat miatt kivették a méhét, és együtt lábadozott a többedik abortusz utániakkal, akiket abszolút nem izgatott az a tény, hogy megölték a kisbabájukat. Úgy jártak oda vissza, mintha fesztivál lett volna. Iszonyú volt neki, nem is tudom, hogy bírta ki.

2009. szept. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
65%

Szia!


Abortusz ellenes vagyok, de szerintem aki ott vár, annak nem épp az jár a fejében, hogy "na itt van valaki,mégis megszülöm és majd odaadom neki" Meg mit keres az abortuszra várók között egy olyan nő, akinek nem lehet gyereke, vagy ez csak amolyan párhuzamba-állító kérdésfelvetés volt? De egyébként nagyon sok "anya"megtartja a picit és születésekor lemond róla. Nekem inkább az abortusszal magával van gondom. Élet, elvenni pedig nem az ember dolga.

2009. szept. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
72%
Másodiknak: tele vannak az árvaházak, igen. De olyan gyerekekkel, akiket a szülők ugyan nem tudnak nevelni, de le sem mondanak róluk, ergo nem adhatók örökbe. Ezenkívül lehetne benned egy kis megértés, hogy épp úgy, ahogy te, minden nő kisbabára vágyik, akit az első naptól ő maga nevelhet. Viszont épp örökbe adható csecsemőből van a legkevesebb, és problémás tinédzserből van a legtöbb az árvaházakban. Nagyon nehezen tudnék elképzelni olyan 35 éves nőt, akinek nem lehet gyereke, és első gyereknek szívesen örökbe foganda egy 16 éves, problémás, barna bőrű fiút, aki több kést fogott már a kezében, mint vécépapírt.
2009. szept. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
47%
Ja, és nem a saját életükkel művelik ezt, hanem egy önálló, másik emberi lénnyel, a gyerekükkel, akinek más a genetikai készlete is, mint a szüleinek, tehát nem "az anyja testének a része", amint ezt fennen hirdetik.
2009. szept. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
54%
Hogy mit keres ott egy ilyen nő? MIndegy, milyen nőgyógyászati problémája, műtéte van, egy helyre fektetik be az abortuszosokat mindenki mással. Pazar lehet, amikor épp kiveszik a belső nemi szerveidet, és tudod, hogy nem lehet saját gyereked többé, a szomszéd ágyon meg ott fekszik egy nő, aki az ötödik gyerekét vetette éppen el, és még csak nem is izgatja... Miért nincs bennetek egy csöppnyi együttérzés sem? Talán át kellene élneket ugyanezt? Akkor több megértés lenne bennetek...
2009. szept. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
87%
SZiasztok! Kemény kérdés ez tényleg. És megértem a kérdezőt. Van azonban, aki nem hobbiból ment abortuszra, őket sem kell reflexből elítélni. Lehet, hogy nagyon rosszak a körülményeik, vagy egyszerűen úgy érzik, képtelenek megfelelni a feladatnak. Sokminden lehet, nem szabad senkit sem ismeretlenül vádolni vagy ítélkezni. Ennél szerintem mindig összetettebb egy kérdés, hogy egyértelműen fekete vagy fehér legyen.
2009. szept. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
92%
Érthető a Te nézőpontod is. És jöhetünk azzal, hogy "megölni" nem sajnálja valaki a gyerekét, bezzeg örökbeadni igen. De én képtelen lennék 9 hónap terhesség után úgy, hogy látom a gyerekemet megszületni odaadni valakinek. Egy nem várt terhesség elején pedig nem érzed még azt a ragaszkodást a gyerekedhez. Én ezt úgy mondom, hogy véletlenül estem teherbe (nem felelőtlen voltam, gyógyszert szedtem), ugyan az abortusz nem merült fel bennem (csak, ha azt mondják, hogy beteg lehet a gyógyszertől), de nem éreztem a terhesség elején azt, amit egy olyan kismama, aki tudatosan készül erre, jó pár hónapnak kellett eltelnie mire egyáltalán felfogtam a dolgot. Én biztos vagyok benne, hogy ha úgy indultam volna neki a terhességnek, hogy lemondok a gyerekről szülés után, képtelen lettem volna megtenni. És az se jó, ha valakit áltatok, hogy majd örökbefogadhatja a gyerekem ő várja, és utána mégsem lesz belőle semmi.
2009. szept. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
74%
Ez a megoldás könnyebb,megvan egy nap altt.Az örökbefogadáshoz kikell hordani,gondolj bele nem akarsz valamit de 9 hónapig benned van és nevelngetni kell,vigyázni,orvos stb.Én abortusz ellenes vagyok szerintem nincs olyan élethelyzet amiben ne lenne ott a megoldás is.Mondjuk nem akarok gyereket ezért védekezek.
2009. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!