Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aug.10-én jött meg. Szept.6-án...

Aug.10-én jött meg. Szept.6-án csak nagyon kevés, pici piros és kicsi rózsaszín. Émelygek. A tesz -. Mitől lehet? Lehet még baba? Eddig ilyen gondom még soha sem vot.

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Tesztelj egy hét múlva újra, ha babára gyanakszol.


Émelygés bármitől lehet, pl gyomorrontástól, vírustól is. Az émelygés csak akkor terhességi tünet, h a vérzés már kimaradt.

2009. szept. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nagyon szeretnénk, ha sikerülne, lehet, hogy idegalapon van az émelygésem is. Gyomorrontásom tuti nincs, vírusra sem gyanakszom, mert más tünet nincs. Amúgy jól vagyok. Igazán nem hiszem, hogy baba van a háttérben, csak nagyon jó lenne.
2009. szept. 9. 11:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudom. És ettől van az, hogy rengeteg nő más a kimaradt vérzés előtt napokkal, egy héttel, akár két héttel babás tüneteket vél felfedezni magán. Én megértem, hiszen nagyon akarnak babát.


Még baba is lehet a dologban, ami téged illet, de ne éld bele magad addig, amíg a bizonyíték a kezedben nincs. Hosszú távon csak sorozatos csalódás a vége, ami elkeseredettséget, görcsölést okozhat, és még a kapcsolatodnak is árthat akár.

2009. szept. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Köszi a választ. Ha reálisan gondolkodom,akkor igazad van, de nagyon nehéz, rossz a sorozatos kudarc. A páromnak nem is mondom, nem akarom még ezzel is terhelni. Majd ha tuti biztos lesz a baba, csak akkor szólok neki, de így olyan egyedül érzem magam. Minden szalmaszálba próbálok kapaszkodni.
2009. szept. 9. 12:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Az elmaradt menstruáció napján még nekem sem mutatott semmit a teszt, majd csak rá egy hétre!!!!Nem mindenkinél mutatható ki ilyen hamar! Szerintem nincs veszve semmi!!!Ha nem jön meg, akkor szerintem pár nap múlva tesztelj ismét!

Nagyon szorítok, hogy babás legyél!!!Majd megírod, hogy mi lett veled?:-)

2009. szept. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképpen megírom, hogy mi van. Köszi:-)
2009. szept. 9. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!