Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most történt valami délután....

Vav22 kérdése:

Most történt valami délután. Baj lehet? Valami rózsaszín folyásom volt, de nagyon halvány , aztán vmi kis darabka kijött belőlem, de az is inkább rózsaszín volt, mint piros. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Nem görcsölt a hasam. Mesiszerűen szokott fájni a hasam, de egyáltalán nem vészesen és nem sokszor. Én úgy érzem baj van. Hát egy tuti irány a doki. Ti mit mondotok? Már írtam egy kérdést azzal a címmel, hogy normális-e hogy ilyen rövid volt a vizsgálat.
2008. dec. 17. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj dokihoz mindenképp!

Előfordul, hogy a vizsgálat után lesz egy kis színes folyása az embernek, de az a darabka... nem jó jel...

Akár ambullancia, akár bárki más doki, de tényleg irány!

Nagyon szorítok! Kérlek, jelentkezz, ha tudsz valamit!

2008. dec. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt nagy vizsgálat csak ultrahangot csinált...
2008. dec. 18. 00:49
 3/3 anonim ***** válasza:
szia. rózsaszínes enyhe folyás lehet mástól is ne gondolj a legrosszabbra, de feltétlen menj orvoshoz! szoritok én is (egy a tegnapiak közül)!!
2008. dec. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!