Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb teszt? Kinek melyik vált be és mennyivel az utolsó menses után volt biztos + eredménye?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem egyik sem,az a biztos,hogy ha nem jön meg ,elmész dokihoz és ott a reggeli vizelet 100%-ra pontosan kimutatja,hogy pozitív vagy negatív,nekem 6 gyerekem van,úgyhogy tapasztalatból írok.
2009. szept. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Már kezdek lemondani róla, hogy sikerült, de azért nem adom fel.
2009. szept. 9. 13:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a clear blue mutatta ki a babat a nemvart elott egy nappal. Nem volt valami eros a csik de jol lathato kb. fele olyan eros volt mint a kontrol csik. Utolso mensim elso napja majus 15 volt. Ovutesztem majus 29-diken volt pozitiv tehat akorul fogant a baba. Es a clear blue tesztem junius 10-en lett pozitiv. Ha jol szamolom akkor a fogantatastol kb a 13-dik napon lett pozitv a teszt.
2009. szept. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem mutatta ki (one step, corax, lily) - a laborban és uh-n mégis ott volt!
2009. szept. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem ugyan ez mint az utolsónak.clareblu nega lilli nega hcg nega.egy nappal később kórház pozi.pedig már 6 hetes voltam akkor.
2009. szept. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!