Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a görbém szépen emelkedik,...

Ha a görbém szépen emelkedik, mutat peteérést, de esetleg magas a prolaktinom (nyomásra tejcsorgás), az még mindig nehezítheti a teherbeesést?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom igen!Bár személyes tapasztalatom nincs ezzel kapcsolatban.1x olvastam itt a fórumon is,hogy írta valaki,hogy magas a prolaktin neki,és valószínűleg ezért nem sikerül a baba.De a doki azt mondta neki,hogy amint ezt helyreteszik,valószínűleg sikerrel járnak,mert a többi hormonja rendben van.
2013. febr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A magas prolaktin szint először ált. a luteális szakaszt rövidíti le. És a rövid luteális szakasz nehezítheti a teherbeesést.
2013. febr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és ha 16 nap a luterálisom?
2013. febr. 22. 15:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor nincs gond.

Szültél már? Mikor? Meddig szoptattál?

2013. febr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Másfél éve született meg a babám, ő 7 hónapos koráig cicizett. Ha úgy számolunk, akkor gyakorlatilag majdnem 1 éve nem szoptatok. De szeretnénk neki kistesót is hamarosan.
2013. febr. 22. 15:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem ez normális. Legalábbis tudtommal ha a nő már szült, akkor előfordul, hogy nyomással préselhető tej az emlőből. De persze kérdezz rá a dokinál.

De nem hiszem, hogy gond van, ha a ciklusod és a luetális szakaszod is normális.

2013. febr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattál picit, de dokinál azért mindenképp rákérdezek.
2013. febr. 22. 16:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!megkérdezhetem hogy jártáé-e dokinál?Ugyanez a gondom és mi is tesót szeretnénk
2013. máj. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!