Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, akinek a nem várt...

Van olyan, akinek a nem várt előtt a teszt negatív volt és csak a nem várt napján vagy azután lett pozitív? És mindez normál időtartamú-28 napos- ciklus mellett?

Figyelt kérdés
Én ma vagyok a 11 dpo-n és a tesztem negatív. Sokszor azt olvasom, hogy ilyenkor vagy már előbb pozitívat tesztelnek.
2013. febr. 22. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak 1 hetes késés után mutatta ki.
2013. febr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 5 nappal utána lett pozitív, a napján még negatív volt.
2013. febr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 12,13 dpo-n teszteltem negativat és a 14 napon nagyon halvány pozit :)


36 hkm

2013. febr. 23. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor még nekem is lehet egy halvány reményem. Semmilyen tüntetem nincs, csak a szokásos mensi előtti mellfeszülés.
2013. febr. 23. 08:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nemvárt napján nagyon nagyon halvány pozi lett, alig lehetett látni, úgyhogy be sem éltem magam igazán. Utána minden nap csináltam egy tesztet és egyre csak erősödött!
2013. febr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!