Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 negativ teszt mellett van...

2 negativ teszt mellett van még esély pozitivra?

Figyelt kérdés

ciklusom 31-dik napján tartok, és mensinek semmi tünete. ovulációkor voltunk együtt, de eddig 2 negativ tesztem volt. Nem merek tesztelni sem egy újat, félek a csalódástól.

Ti mit csinálnátok?


2012. okt. 18. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Max. 3-4 naponta tesztelnék, naponta felesleges.
2012. okt. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
16-ra nem vártam, igy teszteltem előtte (13-án) és 16-án reggel. Holnap szeretnék csak félek
2012. okt. 18. 16:46
 3/8 Manka68 ***** válasza:
85%

Szia!

A 13-ai teszted szerintem érvénytelen, mensi ideje előtt nagyon ritkán pozitív bárkinek is.

A 16-ai kétesélyes, lehet hogy az igazat mutatta és csak késik a mensid egy kicsit, de az is lehet hogy ha most csinálnál egyet, az már pozitív lenne.

Félni nem érdemes tőle, a dolog már 2 hete eldőlt, csak te nem tudod még az eredményt.

És szerintem akkor is csalódni fogsz, ha nem tesztelsz, és egyszer csak megjön.

Én tesztelnék a helyedben, mert bármi is a helyzet, a bizonytalanság nem jó.

2012. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, Én a helyedben 2 nap múlva tesztelnék,reggeli első pisiből. akkor már igencsak valós eredményt kapsz! Mielőbbi babásodást :)
2012. okt. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. szombaton teszt :)
2012. okt. 18. 19:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Teszteltél?
2012. okt. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Igen teszteltem. Sajnos negativ. De ma nagyon feszülnek a melleim és a hasam is úgy fáj mintha jönne meg, de havi meg sehol.
2012. okt. 20. 19:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Érdeklődnék, hogy mi lett?
2012. okt. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!