Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete késik a menstruációm,...

Egy hete késik a menstruációm, nemrég csináltam egy Predictor Early tesztet, a második csík nagyon halvány szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 11:32
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 A kérdező kommentje:
és nem az első vizeletből volt
2013. febr. 23. 11:36
 2/63 anonim ***** válasza:
A Predictor Early-t nagyon sokan szidják, szóval sztem próbálj ki másikat (Clearblue, Gabriel), de a halvány csík is csík, szóval én halkan gratulálnék. A másik teszt, csak azért kell, hogy biztos legyél. Mostmár nem kell a reggeli első vizelet, mert eltelt annyi idő, hogy meglásd akármelyik pisiből.
2013. febr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,pár nap múlva újra tesztelek :)
2013. febr. 23. 12:07
 4/63 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi volt, én szurkolok!:)
2013. febr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
Megírom,köszönöm én is remélem,de még nem élem bele magam
2013. febr. 23. 12:17
 6/63 anonim ***** válasza:

Szia. Persze, a halvány csík is csík! :) Az én első tesztjeim olyan halványak voltak, hogy egy idő után el is tűntek. Most meg már majd leugranak a csíkok! :) Lehet, hogy később volt peteérésed és azért nincs még olyan sok hcg, hogy erős legyen a teszt.

Ha szabad ajánlanom, ne Gabriel tesztet vegyél, mert az aztán tényleg halvány, mikor minden más teszt erős pozitív már. Legalábbis az én tapasztalataim szerint. Én a Romed-et vagy a Clearblue-t ajánlom. :) Ha szabad... :)

2013. febr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:
Köszönöm a te válaszodat is,több helyen olvastam,a CarlBlurol,valószínű hogy akkor az tényleg jó én is azt fogok vásárolni
2013. febr. 23. 12:39
 8/63 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked a babához hány hetes vagy?
2013. febr. 23. 12:49
 9/63 anonim ***** válasza:

szia. 9. dpo-n ezzel a tesztel

[link]

3 nap múlva, ugyan ezzel a tesztel már alig kivehető volt a csík. Most nem tudom mi van, mert ma vagyok a 29. napon és reggel vettem észre pár csepp vért. A wc papíron is van azóta egy két csepp nagyon halványan. Nem darabos. Szóval én azt tanácsolnám, hogy vegyél másik fajtát és csináld meg reggel. Egy hét késés után, már a 25-ös teszteknek is ki kellene mutatnia szerintem. Nagyon szurkolok!!!! És persze halkan gratulálok! Írd meg mi lett. :-)

2013. febr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:

nekem is ugyanilyen halvány a csík

egy ismerősömnek megmutattam(aki 3gyerekes anyuka) ő azt mondta ha van csík van baba is,nála is így volt de pár nap múlva újra tesztelek minden féleképpen

2013. febr. 23. 15:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!