Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy is van ez? Tegnapelőtt...

Hogy is van ez? Tegnapelőtt pozitív, tegnap negatív, ma ismét pozitív az ovu teszt.

Figyelt kérdés
Nem értem, tapasztalatok, szerintetek? (ugyanolyan teszt)
2013. febr. 23. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit értesz pozitív alatt??? Egyforma nagyon erős két csík?????
2013. febr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, azt. Nem elnéztem, vagy ilyesmi....
2013. febr. 23. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor hajrá! :)

Az LH ingadozik mindig a szervezetünkbe, és ugye ovulációkor van a csúcson, amit a teszt is mutat neked. Szerintem próbálkozott a petekilökődés, mert a teszt "elméletileg" azt jelzi, megérett a tüsződ benne a petesejted, nem azt hogy sikerült is kilökődnie (ezt anno a dokim mondta).

2013. febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Felső a tegnapelőtti, alsó a mai.

[link]

2013. febr. 23. 20:21
 5/8 A kérdező kommentje:

Tegnap voltunk együtt és holnap lesz a köv. alkalom, ma nem tudjuk összehozni.

Remélem nem maradunk le róla...

2013. febr. 23. 21:47
 6/8 A kérdező kommentje:
Mai tesztem is erős pozitív.
2013. febr. 24. 18:04
 7/8 anonim válasza:
Ugyanígy jártam én is!5-én pozitív, másnap negatív aztán ismét pozitív!Együtt voltunk 5én, meg 8án és most teszteltem pár napja pozitív terhességit!Úgyhogy szerintem semmi gond! :)
2013. márc. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok!:)
2013. márc. 3. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!