Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszeminációnál csak egy...

Inszeminációnál csak egy "beavatkozás" van, vagy egy ciklusban középidőben pl. egy nap különbséggel kettő?

Figyelt kérdés
Hogyan tudják belőni a tökéletes időpontot? (Nekem nem szokott kelleni repesztő.)

2013. febr. 23. 21:31
 1/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Normál inszem menete : enyhe hormonstimu, általában clostival, majd tüszőrepesztő szuri. Nem érdekes, hogy kell-e, pontosan azért adják, hogy be tudják lőni a megfelelő időpontot. Utána pedig progeszteron pótlás, itt sem vizsgálódnak, hogy szükséges-e, támogatásképp adják.

Legalábbis a Kaáliban így megy. :-)

2013. febr. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Én már a Merionalnál tartok, Utrót is kapok automatikusan, de jó tudni hogy bele kell számolni a repesztőt is.

És így akkor legalább tényleg biztos az időpont. :-)

2013. febr. 24. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2 egymást követő napon történt a beavatkozás, előtte természetesen uh-val követték az eseményeket, hogy mikor kell beadni a tüszőrepesztőt. (Merionalt + Choragont kaptam)

Sajnos hiperstimuláció alakult ki nálam, kórházba kerültem. Nem lett baba. Viszont az ezt követő ciklusomban spontán terhes lettem, ami sajnos a 6. héten véget ért, és műszeresen kellett befejezni.

Neked a legjobbakat kívánom!

2013. febr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindhárom inszeminációnál 1 beavatkozás volt. Az időpontot úgy választották ki, hogy folyamatosan nézték ultrahanggal, hogy hogyan nő a petesejt. Én kaptam tüszőrepesztő injekciót is, de gondolom ha neked az nem kell, akkor is meg tudja állapítani az orvos, hogy mi a megfelelő időpont. Nekünk még ajánlották, hogy másnap legyünk együtt otthon is.
2013. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!