Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyibe kerül az inszemináció...

Mennyibe kerül az inszemináció a Kaáliba ha nincs peteérésem? (peteérés elősegítéssel+maga a beavatkozás)

Figyelt kérdés

Kinek milyen módszerrel segítették elő a peteérést? Hányadikra sikerült? Mit ajánlootak a sikeresség növeléséhez? Esetleg tapasztalat a miskolci Kaáliban? Nem csak feltétlenül a miskolci érdekel!

Köszönöm!


2013. jan. 10. 15:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
2013. jan. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Ha nincs peteérésed arra nem az intézmény a megoldàs. 3. napi hormon soros és a terhesléses cukor+inzulin vizsgàlatod milyen lett.
2013. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen problémával több, mit 5 évig jártam ide-oda (persze nem is tudták igazán mi a bajom), majd a Kaáliban felfeküdtem az asztalra, azonnal megmondták mi a baj és 4 hónap múlva ott volt a baba a hasamban. Épp a miskolciba jártam.

Az inszemináció ára 45 ezer Ft körül volt, ez tartalmazta az ultrahangokat is. Nem ez volt a drága, hanem a stimulációhoz használt gyógyszerek. Ennek az ára attól függ, hogy milyen dózisra és hány napig van szükséged. Nekem nem volt szerencsém. Az első hónapban kb. 200 ezer Ft értékben szúrtam injekciót és még így sem volt peteérés. A 2. hónaptól ugyanazt a dózist kiegészítették Clostylbegyttel, így már volt peteérés és meg tudták csinálni az inszeminációt. Ekkor kb. 110-120 ezerbe kerültek a gyógyszerek. (Az első hónapban azért volt több, mert próbálták emelni az injekció dózisát és több napig szúrtam, mielőtt leállítottak) Nekünk a 3. inszemináció sikerült. Ha van kedved add össze.

Azt tudom, hogy nekem az átlagnál nagyobb dózis kellett, tehát van esély rá, hogy jóval olcsóbban megússzátok. Az is lehet, hogy nektek sikerül az első.

2013. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ Utolsó! Legalább van viszonyítási alapom, hogy mire is számíthatok! Persze gondolom majd a Doki mindent el fog mondani, csak nehéz kivárni, hiszen már régóta szeretnénk babát. Megkérdezhetem melyik orvoshoz jártál itt? És mikor történt mindez? Egyébként nekem most volt lapar műtétem. Végül is kiderült, hogy PCOS-m van, ugye nincs peteérésem. Amikor kijöttem a kórházból a doki azt mondta, hogy ha megjön a menzeszem jelentkezzek nála és jöhet az inszem. Hát most erre várok. A hónap végén kell megjönnie, aztán majd kiderül hogyan tovább.
2013. jan. 11. 10:11
 5/16 anonim ***** válasza:
2011 végén jártunk a Kaáliba, Dr. Molnár Imréhez. Én a terhesség alatt is hozzá jártam és nála is szültem augusztusban.
2013. jan. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én is hozzá járok! :) Gratulálok a picihez! És sok örömet kívánok nektek! :)
2013. jan. 11. 10:37
 7/16 anonim ***** válasza:
Köszönöm, nektek pedig szorítok!
2013. jan. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor mielöbb keress egy rendes dokit. Mert a pcos egy jól kezelhető betegség és semmi szükség nincs inszemre, ráadásul az inszem siekreének is alacsony az esélye, ha nem kezelik rendesen. Keresd fel Debrecenben Valicskó doktornőt vagy Bp-en a Mensmentist.
2013. jan. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Dr. Molnár Imre endokrinológus is, úgyhogy nagyon jó kezekben van a Kérdező, ha PCOS-e van.
2013. jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát a leírtak alapján nagyon nincs jó kezekben, mert aki pconél inszemet javasol meg stimulációt ahelyett, hogy a betegségét kezelné az nem ért hozzá.
2013. jan. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!