Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » FertilityScore férfi termékeny...

FertilityScore férfi termékenységi (sperma) teszt Van aki már próbálta? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Párom nehezen szánja rá magát egy orvosi vizsgálatra.Van aki próbálta ezt a tesztet?
2013. febr. 24. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb. már 10x voltam spermavizsgálaton, ez nem fáj ha pedig el fogtok kezdeni egy meddőségi programot úgyis kell abban az intézetben csináltatni ahová mentek. Nincs ebben semmi gáz. A fenti tesztet nem próbáltam, de szerintem az előbbi dolog miatt értelmetlen is. Mondd neki, hogy rád sokkal gázabb és fájdalmas vizsgálatok várnak, menjen csak el a vizsgálatra.
2013. febr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Én mindenképp szeretném ha ő is megvizsgáltatná magát.
2013. febr. 24. 13:32
 3/4 frászkarikaborsó ***** válasza:
Ez az amit gyógyszertárban lehet venni otthoni tesztelésre? Olyat egy ismerősöm próbált és azt mondta hogy neki nagyon bonyolult volt, szerinte lehetetlen otthoni körülmények közt pontosan megcsinálni akkor meg nem is mutat pontos eredményt szóval ő is inkább dokihoz ment a végén.
2013. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen.Én is a laborban bízok...
2013. febr. 24. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!