Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 nappal lombik babám beülteté...

2 nappal lombik babám beültetése után olyan érzések keverednek a hasamban, mint amikor meg akar jönni. Nem sikerült akkor? Vagy még reménykedhetek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 14:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem nem lombik baba egyik sem.De érezheted a beágyazódás miatt is szerintem.Én mindhárom terhességem elején éreztem ilyet.Szorítok és reménykedj még!
2013. febr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2013. febr. 24. 14:30
 3/28 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
A terhességem 12. hetéig rendszeresen éreztem ilyet, jelezhet babát is meg persze lehet hogy meg fog jönni. Mindkét esetben lehet ilyen tünet, simán reménykedhetsz még.
2013. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Természetes amiket érzel, nem kell kétségbeesni!
2013. febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem is a második és harmadik napon volt az amit leírsz és nekem is lombikom volt és még a dokit is felhívtam mert megijedtem és mint a végén kiderült beágyazódást éreztem. Remélem sikerül neked és ne ijedj meg de pihenj nekem is ezt mondták.Szorítok.
2013. febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek! Erőt adtok!
2013. febr. 24. 19:37
 7/28 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy még mindig reménykedhetek-e...

Múlthét pénteken volt a visszaültetésem,vasárnap óta fáj a hasam,minth meg akarna jönni.Már 3 naja kisebb-nagyobb kihagyásokkal.

2013. febr. 26. 14:15
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nem lesz nekem is ugyan így volt és emlékszem nagyon elkenődtem mert én fagyibabát kaptam vissza és a doki mondta, hogy csoda lesz ha megtapad és az is lett. Egyébként meg nekem egész terhesség alatt görcsölt a hasam, gondolhatod mi is hogy féltettük a picit. Mindig ügyeleten voltam de tényleg nem lett semmi baj.
2013. febr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy kedves kérdező?
2013. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát köszönöm, jól vagyok aránylag,reménykedek...Igazából 3 napig szinte egész nap fájdogált a hasam,2 napja meg időközönként,előjön meg nem érzem, meg megint előjön.Amúgy hétfőn lenne esedékes a havi vérzésem (csak ne legyen esedékes),szerinted csináljak egy tesztet,vagy még várjak.Ma volt egy hete a visszaültetésem,a doki 3 hetet mondott,hogy akkor teszteljek,de nem tudom,hogy kibírom-e addig. Nagyon köszönöm az érdekődésedet!!!

2013. márc. 1. 17:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!