Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 nappal lombik babám beülteté...

2 nappal lombik babám beültetése után olyan érzések keverednek a hasamban, mint amikor meg akar jönni. Nem sikerült akkor? Vagy még reménykedhetek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 14:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia ez jó jel mert a 3 napos fájás után nekem is utána időközönként fájt. Szerintem még várj a teszttel nekem a 14. napon kellett beülti után. Addig mindenképp várj és tudom, hogy sikerült:) Írj majd.
2013. márc. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
De drága vagy! Nagyon köszönöm,írok majd! Remélem jókat! :)
2013. márc. 2. 11:59
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nagyon szurkolok neked, olvaslak mióta kiírtad a kérdést! Remélem baba lesz :)

Majd írj, hogy mi van veled!

2013. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a drukkokat!
2013. márc. 2. 20:54
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
énis drukkolok,várom h írd az eredményt.
2013. márc. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia kedves kérdező, hogy vagy? Annyit gondolok rád mert tudom, hogy ezek a napok nekem is milyen nehezen teltek és én is egy szép napos délelőtt tudtam meg a tesztről, hogy sikerült. Írj:)
2013. márc. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Sziasztok mindenkinek! Hát a héten már dolgozom,próbálom elterelni a figyelmemet,gondolataimat egy kicsit,de nagyon nehéz.Pénteken lesz 2 hete a beültetés.. 7végén tesztelni akarok,bár a doki mondott még egy hetet.Tegnap nagyon rosszul voltam,kijött a vacsi..Nem tudom,van-e köze a babához,vagy csak gyomorrontás.Néha érzem hogy fájdogál,szúr,de már 3 napja késik.De lehet az utrogestantól is.A legrosszabb,hogy a csalódástól félek a legjobban. Jelentkezem még! Köszönöm! :)
2013. márc. 6. 21:01
 18/28 A kérdező kommentje:
Kedves mai néhai "sorstársam"!Megkérdezhetem,hogy hány éves a kismanód?Kisfiú,kislányka?Neked az első lombik sikerült ugye?
2013. márc. 6. 21:04
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia az jó jel ha kijött a vacsi én is így kezdtem és utána már csak a tárkonyos raguleves maradt bent mert citrommal ettem. Nekem az egyik kislányom 8 éves lesz és első lombikra sikerült sima beültetéssel a másik kislányom 4 éves lesz és ő 3.ra sikerült de fagyasztott embrióból. Ami érdekes volt, hogy mikor csinálták a beültetést akkor éreztem, hogy ez nem fog sikerülni és akkor jött az asszisztens és hozta mutatni, hogy melyikeket fagyasztja le és akkor ott mondtam, hogy ő lesz az enyém érzem és tényleg akkor az nem sikerült utána mentem a fagyibabámért és a doki azt mondta nem ad sok esélyt mert nem osztódott miután felolvasztották és rám bízta mondta ha akarom beültetik és én mondtam, hogy akarom és reggel mentem megcsinálták és én is 3. napon éreztem 3 napon át a mensis érzést és hívtam őket mondták valószínű beágyazódás és az is lett. Nagyon boldogok voltunk és most is azok vagyunk mert gyönyörű kislány és imádja mindenki. Neked is sikerült én tudom. Írj, hogy mi van veled és bocs hogy ilyen hosszú lett de ezt meg kellett neked írnom. Puszi.
2013. márc. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Nagyon gratulálok a két pici kislányodhoz! Hát nekem sajnos nincs jó hírem, ma csináltam egy tesztet,és negatív...Bőgtem egy jót,magam alatt vagyok.Jó lett volna nem előről kezdeni ezt a procedúrát,nem volt könnyű,de ezt minden lombikos tudja,lelkieg nagyon nehéz most.

Még viszont a havi vérzésem nem jött meg,akkor is be fog majd hívni a doki,ha negatív a teszt? És a következő lombikot mikor lehet elkezdeni?A 90 napot a beültetéstől számítják?

Köszönöm azért,hogy tartottátok bennem a lelket.

2013. márc. 10. 16:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!