Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az 1. lombikon vagyok túl, és...

Marika84 kérdése:

Az 1. lombikon vagyok túl, és néha szurkál a hasam a 10. napon vagyok, és amikor beveszem a gyógyszereket (vitaminokat) akkor egy 10 perc múlva émelygésem van! Ez jó vagy csak a szervezetem játszik velem?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
20%

Ennyivel beültetés után még az égvilágon semmit nem érezhetsz, mármint ami a terhestüneteket illeti, Azok min a 6-8. terhességi hétnél jelentkeznek először.

Még épphogy megtörtént (ha megtörtént) a beágyazódás, az émelygés meg szúrkálás pedig simán a stimulációtól és a sok hormontól és gyógyszertől érezheted, ez ilyenkor természetes.


Ne keress magadon tüneteket, nyugi, 4 nap és minden kiderül!


Majd írd meg az eredményt! Drukkolok

2013. febr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nem tudom hány napos embriókat kaptál vissza, ha 3, akkor elvileg a 13.-ik napon lehetsz. Tudom, hogy tesztelni beülti után 2 héttel kell, de az már nincs messze, nemsokára megtudod az eredményt. :-) Én ugyan nem lombikkal voltam anno babás, de nekem a nemvárt napja körül voltak az első jelek, amik addig nem.

A tünetekre ugyanúgy nem lehet adni, mint normál ciklusban, a menses előtti és a koraterhességi tünetek sajnos megegyeznek, ráadásul az agyunk egy csodálatos szerv, tud produkálni mindent, amit szeretnénk, vagy amitől félünk. Kitartás, nemsokára kiderül, mi a helyzet. :-)

2013. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok! Na mi a túróért lettem lepontozva????


Három gyermekem van, mindhárom lombikbaba, túl vagyok 7 stimuláción és 5 beültetésen, így született egy lányom és az ikrek akik fiúk. Asszem kicsit értek a témához... N


Na mindegy, kérdező csinálj amit akarsz, gondolom te pontoztál le, innentől kezdve nem kívánok neked semmit,ha buta vagy, maradj is az.


Na további jó kesergést

2013. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az 1.-nek! Szia a kérdező vagyok! Látod innen látszik, hogy nem vagy jó szándékú mert ha az lennél akkor nem írnál ilyeneket!!!!!

Csakhogy tudd nem én pontoztalak le hanem az oldal vagy a szerkesztője nem tudom!!!!!!!

Én elhiszem, hogy túl vagy már sok mindenen!!! Gratulálok a gyerekeidhek légy büszke rájuk és örülj nekik mert nagy kincs 1 is nemhogy 3!!!!! HA te nem akarsz többet a kérdésemre választ adni az a te döntésed!!!! TEDD EZT!!!!!

Jahhhh és csak, hogy tudd most olvastam el a válaszokat egyszerre mind a 3-at!!! Nem vagyok olyan ember aki másokat lepontoz amiért tanácsokat ad!!! Nekem ennyi a hozzáfűzni valóm és ha te úgy gondolod akkor nem írsz többet!!!!

De tudod fordított esetben én nem zaklattalak volna fel egy ilyen üzenettel mint ahogy te engem!!!!!!!!!! Szia

2013. febr. 24. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!