Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek állapotos vagyok?

Nagynori212 kérdése:

Szerintetek állapotos vagyok?

Figyelt kérdés
Ma reggel csináltam egy x-epil tesztet. Figyeltem ahogy "ázik át" a teszt és megjelent egy nagyon halovány csík aztán persze a kontroll csík is. Az első csík aztán pár másodperc alatt eltűnt, felszívódott. Lehetek-e terhes?
2013. febr. 25. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
hát drágám, 2 nap múlva kiderül!
2013. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj már úgy várom:))) Lehet, hogy csak beképzelem.
2013. febr. 25. 14:03
 3/8 anonim ***** válasza:
egyébként érdemes lőni egy jó minőségű, negatívban készült fotót, hátha azon látszik
2013. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt legutóbb, tudtommal nem vagyok terhes.
2013. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már nem tesztelek nem várt előtt! A múlt hónapban is több teszt halvány pozi volt és még se lett baba!
2013. febr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is x epilt csinálok mindig,és mindig "így csinált" a teszt....nem akarlak elkeseriteni,de ez tuti hogy nem jelent terhességet!!! Figyeld meg a következő x epiles tesztet,ugyanez lesz
2013. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia kérdező mi újság veled?
2013. febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma éjszaka nagy kínok közepette megjött:( Úgy görcsöltem, mint már régen nem. De nem keseredek el, jön amikor ő úgy látja, jönni akar. Köszi mindenkinek a válaszokat!
2013. febr. 28. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!