Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Huhh. Nem tudom, hogy most...

Ozsi987 kérdése:

Huhh. Nem tudom, hogy most sírjak, hagy örüljek? Február 11-én volt az inszemünk.21-én lett egy foltom,23-ától folyamatosan barnázok.

Figyelt kérdés
Ma, a 14 napon vissza mentünk a BMC-ba, reggeli vizeletből csináltak 2 tesztet, mind a kettő halvány + lett. (Ez már ugye nem lehet, a tüszőrepesztőtől?! )Vettek vért is, aztán a doki, írt fel még pár bogyót, (Utrogestan 3*2/ Duphaston 3*1/ Rutascorbin 3*1 + Elevit) hogy megerősítse a terhességet. Majd uh-ra kell mennem márc.5-8 körül. Valaki volt már így?

2013. febr. 25. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Uhhh... hát először sírj és aztán örülj. Vagy örülj és sírj egyszerre! De ami még fontosabb, hogy szedd a bogyókat és próbálj meg minél többet pihenni a barnázás miatt :-)
2013. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mennyire legyek bepánikolva... Még ilyen nem volt.
2013. febr. 25. 18:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne pánikolj, mert csak ártasz vele magatoknak. Babát vársz, az orvos pedig segít a szervezetednek a gyógyszerekkel. Pihenj sokat, és nyugi!:)
2013. febr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a legfontosabb, hogy pihenj, szedd a gyógyszereket és csak pozitívan gondolkodj! Eszedbe se jusson, hogy baj lehet! :) Ha vallásos vagy, imádkozz! :)

Biztos minden rendben lesz! :)

2013. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok.Szia kérdező.Azóta mizujs veled?

Nekem is inszem volt januárban elsőre sikerült.A duphastont inszem napja óta szedem eleinte nekem is barnás nyálkás cucc jött ki,de már nem.

Hasonló az esetem az inszem utáni 14.napon azaz ciklus 31.napján én is halvány pozit teszteltem,várni kellett.Vánszorogtak a napok.35.napon is halvány pozi.38.napon erős pozi a hcg 1223,40---

Az utolsó mensim első napja január 5.tegnap volt 70napja azaz 10hete.Csüt.voltam uh.-n mivel késői inszem volt késői baba nyugalom 6hetes várandósságnak felel meg a 19mm petezsák embrió még nem detektálható.Múlt héten is voltam akkor 15mm petezsákot látott a doki.Nyugtatgatjuk magunkat próbálunk számolgatunk ha esetleg 25.nap körül ágyazódott be a kicsike azért volt még halvány pozi a tesztek.Cickó duzzanat van mint a lufik.

Írjál magadról neked hogy volt,mi a helyzet azóta.Puszil:Zs

2013. márc. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát... Voltunk a dokinál. Azt mondta, hogy nagyon kevés volt a spermaszám (5mill) az inszemkor. Felajánlotta a lombikot, úgyhogy most belekezdtünk.

Kapom a szurikat...

2013. ápr. 5. 18:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor a pozi teszt vaklárma volt, vagy nem maradt meg a terhességed? :(
2013. ápr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!