Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem esek teherbe, mitol lehet...

Nem esek teherbe, mitol lehet ez? Fel eve folyamatosan belem elvez a parom, rendszeresen csinaljuk es megsem. Nagyon szeretnek egy kisbabat

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Honnan tudjuk ,menj nőgyógyászhoz.
2013. febr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 frászkarikaborsó ***** válasza:
Érdemes kivizsgáltatni magatokat. Lehet hogy vele van a baj, az is lehet hogy veled. Orvosi vizsgálat nélkül ezt nehezen lehet megmondani. Lehet gond a hímivarsejtek számával, mozgékonyságával - ezeken van hogy vitaminkúra segít, de van hogy csak műtéttel oldható meg a probléma. A női oldalról lehet peteérési rendellenesség vagy petevezeték elzáródás az oka, ehhez vérvételt csinálnak hormonok meghatározásához, illetve végső esetben petevezeték átjárhatósági vizsgálatot végeznek. Azért végső esetben, mert ez egy elég bonyolult vizsgálat, úgy tudom altatásban végzik. Először menjen a párod egy andorlógushoz és nézesse meg, hogy vele minden rendben van-e. Ha igen, akkor utána menj endokrinológushoz (ne nőgyógyászhoz mert azok a hormonokhoz nem igazán értenek), ő megnézi hogy hormonálisan minden rendben van-e veled. Ha ennek is jó az eredménye, utána menj nőgyógyászhoz és kérj átjárhatósági vizsgálatot.
2013. febr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pont így voltam. Szeptemberben (fél éve) volt az első olyan alkalom, hogy nem védekeztünk a párommal. Amikor megjött, nem voltam csalódott, tudtam, hogy idő kell. De gondoltam, rásegítek a dologra. A telómra letöltöttem egy progit, ami figyelte az ovulációt a megadott adatok alapján, , ciklus.hu-n vezettem a ciklusomat, jött a hőmérőzés is, és állandóan megjött. Aztán már azt vettem észre, hogy szinte csak a peteérés környékén voltunk együtt. Az utolsó menstruációmnál pedig már azt hittem, hogy vetélésem volt, pedig az égvilágon semmi tünete nem volt annak, hogy baba lenne a dologban. Na akkor döntöttem úgy, hogy akkor ezt így nem csinálom tovább. Töröltem a progit, elraktam a hőmérőt, nem figyeltem semmit a ciklusommal kapcsolatban. Szexeltünk, amikor jól esett, minden gondolat nélkül. És most 5 napja késik, és igen erős két csíkos tesztem van :) Hidd el, hogy sikerülhet. Ez sokat számít. Kezdj el olvasni valami jó könyvet, ami eltereli a gondolatodat, vagy nézzél sorozatot (Így jártam anyátokkalt, pl :D), csak ne mindig ezen agyalj. Addig úgysem sikerül, és ezt tapasztalatból mondom. Drukkolok Neked nagyon!!
2013. febr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
es igen , sikerult elterelni a gondolataimat , ezzel egyutt sikeresen megfogant a baba is :)
2013. ápr. 4. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!