Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzi után napokig barnázok?...

Menzi után napokig barnázok? Ez normális? Vagy utalhat olyan betegségre ami miatt nem jön a baba?

Figyelt kérdés
Előző ciklusban próbálkoztunk először a babával, pé-kor voltunk együtt, de sajnos nem jött össze, megjött rendes időre, ahogy szokott. Aztán furcsa volt, hogy a megszokott 5. napon nem múlik el, hanem átmegy valami barnás, alvadt véres folyásba ami még mindig tart (már a 8. napon járok). Fájdogál is a hasam, enyhe menziszerű görcsök, meg szurkál is kicsit a petefészkeim körül. Még nem tapasztaltam ilyesmit és hogy pont a babaprojekt első hónapját zárja mindez, kicsit megijedtem... Mire utalhatnak a tüneteim?

2013. febr. 25. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy egy normál, 3-5 napos menses után normális a barnázás, bár abban már én sem vagyok biztos, hogy ez még 3 nap esetén is így van-e... Reméljük, hogy semmi gond nincs, lehet, hogy célszerű elmenni orvoshoz, nem kerül semmibe.

A miatt meg ne aggódj, hogy 1. alkalommal nem sikerült, hiszen elvileg, ha pont jókor vagytok együtt, akkor is csak 30 % az esély a terhességre.

Hajrá! Drukkolok, hogy minél hamarabb sikerüljön!

2013. febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hasfájdogálás és elhúzódó barnázás menzi előtt és után utalhat progeszteron hiányra. Ha ,így marad menj endokrinológushoz.
2013. febr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem, hogy semmi komoly nem lesz belőle, bár még mindig tart...
2013. febr. 26. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!