Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült valakinek a baba...

Sikerült valakinek a baba Bromocryptin mellett?

Figyelt kérdés
Enyhén emelkedett prolaktinra kaptam, épphogy túl volt a referencia tartományon. Lehetséges mellette a teherbeesés? Van, akinek sikerült?

2013. febr. 26. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
1 évig szedtem, és miutá abba hagytam, következő hónapban össze is jött a lányom!
2013. febr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát amíg szedted, addig nem, csak akkor amikor abbahagytad? Nekem két hónapig kell szednem, ebből egy már letelt, de most akarunk próbálkozni. Van esélyünk vajon így is?
2013. febr. 26. 08:43
 3/7 anonim válasza:
Nekem is 2 hónapig kellett szednem, ami egy hete telt le. Nálam még semmi. A dokihoz 2-3 hónap múlva kell visszamenni. Úgyhogy még egy hónapot várok, hátha.
2013. febr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem lombikom lesz, szedem a bromot és nem mondta a dokim, hogy ez gátolja a teherbeesést!
2013. febr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szedni kellet, mert nagyon magas volt a prolaktin szintem. Amint abbahagytam visszaemelkedett. Dokit váltottam, aki mondta, ha babát akarok folyamatosan szedni kell. Majd a terhesség 12. hetéig szedni kell, különben elmegy a baba. Most 19 hónapos a lányom :) Inkább dokitól érdeklődj szerintem! :)
2013. febr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 4 hónap után sikerült Bromóval, előtte 2,5 évig nem.

Ugyan nem maradt meg a baba, de legalább megtudtuk, hogy nem vagyunk reménytelen eset. (Remélem nem csak egy egyszeri véletlen volt.)

Missed ab óta 6 hónap telt el, mostanra rendeződött talán a ciklusom...

2013. febr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is enyhén emelkedett prolaktinom volt májusban. Lombikoztunk, május 24-től szedtem a Bromocriptin este egy szemet, július 21-én pozitívot teszteltünk. sajnos méhenkívüli lettem már másodszor, de előtte két lombik nem sikerült, tehát én a Bromo mellett voksolok,hogy sikeres megtapadás történt. Most októbertől szedtem újra, február 4-én megint pozitív teszt, sajnos egy hete 6 hét 1 naposan elvetéltem, ikerterhességnek indult, és az egyik elvitte magával a másikat:( de megint csak a Bromonak tulajdonítom,hogy sikeres megtapadás lett. Ugyanis mind a peteérésre,mind a sárgatest fázisra jó hatással van, a mellet,hogy leviszi a prolaktin szintet, mert az agyalapi mirigyre hatva emeli mindeközben a dopamin szintet, ami lecsökkenti a prolaktint,ami a teherbeesést gátolja. Nekem azt mondta a doki, ha sikerül a baba, 12.hétig kell szedni.
2013. febr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!