Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, hogy nem éreztél...

Volt olyan, hogy nem éreztél sem beágyazódást, sem terhes tüneteket, és utána kiderült, hogy terhes vagy?

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, ötször. 3 fiú, és egy lány lett a végeredmény:)) Sem a beágyazódást, sem terhes tüneteket nem kell törvényszerűen érezni. Van akinek jelzi a szervezete, van akinek nem. Attól, mert itt vannak akik megtermékenyülés után 1 nappal már émelyegnek, lehet, hogy te egyetlen szédülés nélkül jutsz el a szülőszobáig.:-)) Ha kimarad a mensid tesztelj, és minden kiderül!
2013. febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
persze, csomóan. nekem volt egy barna pötty, így sejtettem valamit, de ennyi.
2013. febr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen. A második terhességemnél semmit sem éreztem. 1,5 hetes késésnél teszteltem csak, mert annyira nem tűnt fel semmi.
2013. febr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezzel többségünk így van legalább a pozitív terhességi tesztig. Nekem a klasszikus tünetek nagyon enyhén a 6. héttől jöttek, de a 8.-ra lett egyértelmű. A tesztet már kerek 4 hetesen megcsináltam, tehát már 2-4 hete tudatosan is figyelhettem magam, mégse éreztem az elején semmit, pontosabban egyetlen dolog volt: 4. héttől mellfeszülés,mellérzékenység ahhoz hasonló, mint amikor tini koromban nőtt a mellem. Én ilyet máskor nem szoktam érezni, bár van akinek menstruáció előtt is van ilyen minden hónapban
2013. febr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a második terhességemnél semmi tünetem sem volt a vérzéskimaradáson kívül. mivel volt már egy nagyobb, aki szintén kicsi volt, és sose voltam kicsit se rosszul, meg mivel elég magas vagyok, meg már nem is túl vékony, sokáig amíg meg nem mozdult bennem, nem is éreztem/láttam magam terhesnek, vicces, néha totál megfeledkeztem az egészről, emlékszem egyszer mosogatás közben gomndolkodtam mindenfélén, és akkor bevillant, h bas.zus, már 10 hetes terhes vagyok, és olyan fura, h olyan mintha nem is lennék az!
2013. febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 frászkarikaborsó ***** válasza:
Nem éreztem semmit, sőt meg voltam győződve róla hogy tuti nem sikerült az a hónap sem. Közben meg de.
2013. febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szintén nem éreztem semmit :) 8 hetesen derült ki, teljesen véletlenül egy uh-n. Kontrollra mentem vissza, közölte velem a doki, hogy itt dobog a gyermeke pici szíve. Majdnem leestem az ágyról, hogy mi van, ez lehetetlen? De már 6 hós kis rosszaság :)
2013. febr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Álombaba válasza:
Sziasztok!AZ ÉN TŰNETEIM HOSSZÚAK!A PÁROMMAL MÁR LASSAN 8 HÓNAPJA HOGY PRÓBÁLKOZUNK A BABÁVAL,DE SAJNOS MÉG MINDIG SEMMI!KÖZBEN VOLT EGY HÓNAPJA EGY VAKBÉL ÉS VASTAGBÉL MŰTÉTEM!VOLTAM ORVOSNÁL AZT MONDTA SEMMI PROBLÉMA JÖHET AKÁRMIKOR A BABA NEM ÁLL SEMMI AZ ÚTJÁBAN.IGAZ NEM SZEDEK SEMMIT ARRA,HOGY ÖSSZE JÖJJÖN A VÁRT BABA,DE MOST ELÉG SOKAT VOLTUNK EGYÜTT A PÁROMMAL ÉS REGGELENTE ELÉG HOSSZÚ IDEIG VANNAK FELLÉPŐ HÁNYINGEREIM VALAMINT ENYHE SZÉDÜLÉSEIM!REMÉNYKEDEK NAGYON HOGY HÁTHA ÖSSZE JÖN A BABA!A MŰTÉTEM KÖZBEN LAKOROSZKÓPIÁS VOLT HÁL ISTENNEK NEM VÁGTÁK FEL A HASAM DE MONDTA A KEZELŐ ORVOSOM HOGY MEGEMELTÉK A MÉHEM!ENNEK EREDMÉNYE KÉPPEN A MENSZESZEM 28 NAPRA JELENTKEZIK,AMI EDDIG MINDIG 31 NAPRA JÖTT MEG! REMÉLEM MOST VÉGRE MÁR ÖSSZE JÖN A BABA,MERT NAGYON VÁRJUK!VALAKI ESETLEG TUDNA NEKEM SEGÍTENI HOGY EZ LEHET TERHESSÉG JELE VAGY NE REMÉNYKEDJEK?
2013. máj. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet éppenséggel terhesség tünete is a hányinger, és a szédülés. De ezek általában a terhesség 5-8 hete környékén jellemzőek. Addigra pedig a kimaradó vérzés, és/vagy pozitív teszt már választ ad majd a kérdésedre. Ezeket a nagyon korai hányingeregeket, gyakran inkább a baba utáni vágy okozza inkább, mint a hormonok.
2013. máj. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Álombaba válasza:
Szia!Köszi a válaszod!Hát most nem nagyon reménykedek már,mert csütörtökön kell megjönnie és egy pár napja már fáj a hasam ott lent de ez most nem olyan érzés mint máskor amikor meg szokott jönni!Az a baj hogy most nagyon félek mert tényleg nagyon szeretnénk már régóta a babát,de eddig sajnos még nem jött össze!!Régebben dohányoztam és kávéztam is de már egy éve hogy leszoktam mind a két káros szenvedélyemről mert a baba egészsége fontosabb mindennél,csak sajnos nagyon sokat várat magára a kis jövevény :( !! Azt szeretném még kérdezni,hogy ha fájdogál a hasam akkor is lehetek az?Bocsi,hogy ilyen sok mindent kérdezek,de nagyon félek :(
2013. jún. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!