Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A császármetszésnél a 4-dik...

A császármetszésnél a 4-dik terhesség veszélyes-e?

Figyelt kérdés

2013. febr. 28. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
4.?Te tudsz élni...
2013. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy az első 3 császár volt? Én úgy tudom az nagyon veszélyes, de biztosan találsz olyan dokit aki elvállal.
2013. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Egyik ismerősöm megcsinálta, de őszintén megmondom, én is, ahogy a családja is felelőtlennek tartom. Még a doki is húzta a száját, de már terhes volt, amikor megkérdezte,hogy vállalja-e!

A doki többször elmondta neki,hogy nagyon veszélyes és gondoljon a másik 3 gyerekre, mert nem kellene anya nélkül felnőniük. Végül is szerencsére nem lett gond!

2013. febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem!
2013. febr. 28. 15:16
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Én most várom a 3. babát, és Ő is császáros lesz mint a tesói.

4.-et biztosan nem vállalnék, éppen ezért el is köttetem magam. Szerintem is nagyon nagy a kockázat mind a babára, mind az anyára, és ezért a másik 3 gyerkőcre is.

2013. febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Régen a 3. császármetszésnél automatikusan lekötötték a kismamát, a következő terhességet komplikáló szövődmények miatt.

Az a baj, hogy képzelj el egy darab anyagot, amit középen kivágnak és összevarrják, megint kivágják, megint összevarrják és így tovább. Utána egyértelmű, hogy azon a helyen ahol ez a procedúra végigment könnyebben szakad ki magától az anyag. Az ember hasfala is ugyanígy működik. Persze ezt nem ijesztgetésből írom, már többször láttam negyedik császárt és utána nem lett semmi baj, de mindenképp nagy óvatosságot igényel a téma, mert mindenképp kockázatosabb.

Ha már terhes vagy ne edd magad rajta, csak a továbbiakban tartsd ezeket szem előtt.

2013. febr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3 császárom volt. Nem terveztünk többet, de a 3.-nál nem javasolta a doki az elkötést, beszéltem másik dokival is erről, és ő sem, mert szerintük még fiatal vagyok, és még meggondolhatom magam. A hegemmel nem volt gond a 2. és a 3. babánál sem. A terhesség végén jobban kell figyelni a hegvastagságot. Mindenképp veszélyesebb, de nőgyógyászt kérdezz erről, aki megtudja nézni, milyen állapotban van a méhed.
2013. febr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyik rokonom 3 császár után most van túl a második abortuszán. De állítása szerint még terveznek babát, 3 fiú van és akar egy kislányt... dokit biztos talált volna és azt mondja, hogy nem a komplikációk miatt voltak az abortuszok... Nagy merészség bevállalni, főleg, hogy itt már nem csak a te jövőd számít...
2013. febr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a felvilágosításokat!

Még nem vagyok kismama,csak érdeklődtem hogy mivel jár ez a terhesség..

2013. febr. 28. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!