Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovutszten (jóstesztként...

Az ovutszten (jóstesztként használva) 3 napja ugyanolyan halvány a 2. csík. Akkor már nem valószínű a terhesség?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 9. dpo-n, elvileg erősödnie kéne, ha babás vagyok. Sokan írták, hogy nem jött be nekik a jósteszt, de ezekben az esetekben vagy azt hallottam, hogy teljesen negatív (nincs is 2. csík), mikor babát várnak, vagy ugye pozitív. Akkor most a halvány 2. csík esetében nincs sok esélyem?

2013. febr. 27. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem mindenféle csíkom volt, nem is foglalkoztam vele, aztán a terhességi pozitív lett. TÜRELEM!!
2013. febr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a 14. dbp-on csináltam terhességi tesztet, pozitív lett. Kíváncsiságból megnéztem, hogy az ovu teszt is az lesz-e és azt lett, de jósolni nem próbáltam vele. Azt hallottam egyébként, hogy maximum 1 napot lehet vele nyerni, annyit már a legtürelmetlenebb ember is kibír, szerintem felesleges erre ellőni őket.

Azt akarom mondani, hogy szerintem korán van még a jósteszthez is, úgyhogy bármi lehet. Egy csíkos ovu teszt pedig nincs, nagyon halvány második csík mindig van rajta

2013. febr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
9. napon tesztelni akármivel is mire jó? Ha sikerült, a petesejt még úton lehet a méh felé, semmiféle jele nincs. Csak magadat stresszeled vele...
2013. febr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

OFF

Hát azért a 9. dpo-n már nem vándorolgat, hanem eddigre már megkezdte a beágyazódást a blasztociszta. (amennyiben egyáltalán történt a megtermékenyülés)

De abban egyetértek, hogy ilyen korán kár tesztelni, mert még akármi is lehet a vége...

2013. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is láttam már extra halvány pozitív tesztet ilyen korán, de talán ez a rekord, pedig sokat szörföltem a neten ilyen témában. Összességében arra jutottam, hogy ha nagyon biztos vagy a peteérésed napjában akkor is a 12. dpo-t jó kivárni, akkor már reálisan van rá esély, hogy kimutassa úgy, hogy nem kell tippelgetni, hogy vajon ott-e a csík.
2013. febr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon köszönöm a válaszokat! Ma már nem is teszteltem ovuval, max. majd ha néhány nap múlva pozitív lesz a terhességi, akkor kisérletezek én is. :)

2013. febr. 28. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!