Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barna folyásom van, lehetek...

Barna folyásom van, lehetek terhes? Fontos!

Figyelt kérdés

17.én jött meg a menstruációm amikor még nem volt teljesen vége gumival lefeküdtem a barátommal kb az 5.napon,de utána még egy kicsi ilyen barnás volt,a gumi nem szakadt ki... azóta nem szeretkeztünk ma (28.án) ilyen barna folyásom van. mitől lehet?? lehet terhesség? vagy mire utal? már egyszer volt ilyen,akkor a menstruációm előtt a múlthónapba 5nappal,de csak 2napig volt,azátn rendesen megjött... kb 4 v 5 hónapja vettem be 72órás tabletátt,ez gondolom nem befolyásolja..

17/L



2013. febr. 28. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
De befolyásolhatja, főleg ha nem menstruálsz olyan régóta, hogy teljesen szabályos, rendezett ciklusaid legyenek. Ilyen köztes vérzés egyébként előfordulhat máskor is, de ha rendszeresen ismétlődik, akkor menj el orvoshoz, mert hormonprobléma okozhatja. Ha gumival védekeztetek, akkor nem valószínű, hogy terhes lettél. Ha rendszeres szexuális életet éltek, akkor érdemes lenne inkább fogamzásgátlót felíratni, mint parázni, vagy a lórúgás erősségű esemény utánit használni.
2013. márc. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ !! :)

Azóta elmúlt,csak akkor este volt,még mindig nem tudom miért,valószínű a közeljövőben elmegyek orvoshoz,köszönöm!

2013. márc. 2. 12:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a tabit javaslom. Tyűű, hogy utána mennyivel jobb, nagyon tetszene nektek is:)
2013. márc. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kjhkj
2014. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!