Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Vida Gábor/dr. Rigó...

Dr. Vida Gábor/dr. Rigó Barbara Kútvölgyi-Maternity Klinika-vélemények?

Figyelt kérdés

Ők ketten lennének szimpatikusak,a doktornőnél pár éve voltam.

A doktor úrnál még sosem viszont hozzá kaptam előbb időpontot,így hozzá mennék először.

Szült valaki a klinikán?

Vélemények,élmények,tapasztalatok?


2013. febr. 8. 16:33
 1/5 anonim válasza:
Őket nem ismerem csak hallomásból, viszont én ott szültem májusban és csak jókat tudok mondani neked róluk, maximálisan elégedettek voltunk mindennel, fantasztikus élménnyé tették az ott töltött napokat a szülést!! Az én orvosom Dr. Csabay László volt, hozzá lehet járni máshova is rendelésre!!! Őt mindenkinek csak ajánlani tudom!!!
2013. febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2013. febr. 10. 22:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Rigo doktornőnél szültem a fiamat novemberben és most is ott fogok áprilisra várjuk a kistesót. én maximálisan meg vagyok vele elégedve és a korházzal is. csak jót tudok róla mondani.
2013. szept. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dr Vida Gábornál fogok szülni. Eddig csak pozitívan tudok róla nyilatkozni. Én a magán rendelésére járok, mindig alaposan kikérdez és megbeszél velem mindent. Az ultrahangot sem 3 perc alatt rendezi le és ha aggodalmaskodom maximálisan meg tud nyugtatni
2014. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is kettejük között hezitáltam, végül Vida doktorhoz mentem, mert megtaláltam a honlapját és a bemutatkozása alapján nagyon szimpatikus volt a hozzáállása. Nem csalódtam benne, mikor először jártam nála. Nagyon ügyesen vizsgált meg, közvetlen, kedves, készséges. Nála fogok szülni. Teljesen megbízom benne. Rigó Barbaránál is jártam már egyszer. Alapos, kedves, de nekem nem volt elég közvetlen.
2014. márc. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!