Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a teszt pozitív vagy...

Ez a teszt pozitív vagy negatív szerintetek?

Figyelt kérdés

10. dpo-n vagyok, nem reggeli vizeletből készült...tudom még korai, de volt itthon teszt és kíváncsiságból megcsináltam.


[link]


[link]



2013. márc. 1. 20:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A rendes képen látszik valami, de mivel a negatív képen semmi még halványan se, így szerintem az a rendes képen csak száradási csík, az nem változik meg a negatívba tett képen!


Nekem ilyen volt a tesztem csütörtök este [link] Mára vagy holnapra nem várom

2013. márc. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez ugye predictor teszt? Mert akkor 99%-ra mondom, hogy negatív még ha látsz is valami, nekem mindig ilyen volt mikor negatív volt. Amikor végre pozit teszteltem nemvárt előtt x-epillel, még 1 hét múlva is iszonyat halvány volt a predictor pedig elvileg az érzékenyebb.
2013. márc. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

11-es bíztató a képed!:) Szorítok, remélem nem jön meg és szép csíkos leszel! Majd ha van időd írd meg mizu, kíváncsi vagyok.


Igen ez az állítólag hiperszuper predictor early. Szerintem ez egy kamu teszt...utána néztem és sokszor hamis pozi. Gondolom az enyém is, szóval én már a kedd-szerdai mensit várom nagyon, nem is tesztelek többet. Még úgy is csak ez volt a 2. probálkozás, időnk mint a tenger és épp esküvő előtt állunk! Köszi hogy írtatok, ha változás történne, azért megírom!:)

2013. márc. 2. 14:50
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én két három napja ugyan ezzel teszteltem, sokkal láthatóbb volt a pozitívom és ráadásúl két teszten is mégis ma reggelre megjött. Nem jó a Predictor sokszor mutat álpozit. Ha ide beírod a keresőbe egy csoót kiad neked,
2013. márc. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

11 es vagyok!


A tesztem ilyen és a hőm is fent van még!

[link]

2013. márc. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

11-es ez bizony ott van! Gratulalok halkan!:)


A homersekletem meg nekem is fent van, nem jott meg, folyasom sincs, pedig eddig kremes volt! Nem teszteltem azota...mostmar csak akkor fogok, ha kesik 2-3 napot. De ugyis megjon, mert kijott rajtam 1-2 pattanas. De sebaj!:) En kovetkezo honaptol nem fogom nezni mikor van peteeres( ugyis erzem)...1 honap ilyen orulet eleg volt az lh teszttel meg homerovel!


Utolso: Sajnalom hogy atvert a teszt, de az is lehet, hogy volt valami csak elment. Ezert nem jo koran tesztelni. Mindenesetre nem veszek en sem ilyen tesztet tobbet! Meg semmilyet, majd ha mar kesik jo par napja! Mielobbi babasodast nektek!:)

2013. márc. 4. 06:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!