Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyobb az esélye a teherbe...

Nagyobb az esélye a teherbe esésnek ha pl. minden másnap szexelünk a párommal? Babát szeretnénk, de nem jön.

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 20:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mindennap jobb lenne
2013. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam,hogyha minden másnap csináĺjuk, így több sperma termelődik, igz nagyobb a teherbe esés esélye....
2013. márc. 1. 21:18
 3/18 anonim ***** válasza:
Igen, 2 naponta a legideálisabb! A mindennap nem jó, esetleg csak peteérés környékén!
2013. márc. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Mi akkor szexeltunk mikor kedvunk tartotta. De az elso probalkozos honapban ugy tartotta hogy kb, 6-7 napot folyamatosan, s egy honapban szerintem vagy 16-20 napot.. Az jo sok:)) de elso probas honapban sikerult a mazsola.:)


Szerintem szexelj mikor jol esik:)


10+1hkm

2013. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Valami praktika h mitöl lehet könnyebben teherbe esni? :-)
2013. márc. 1. 22:01
 6/18 anonim ***** válasza:

10+1hkm vagyok.

A szajhagyomany a gyertyapozt ajanlja szeretkezes vegen, sot sokan a mehpempot is hatasosnak talaljak. Sokazor olvastam, hogy mikor szeretkeztek elsonek te juss el a "csucsig" s utana a parod. Igy elvileg termekenyebb. En julonosebb praktikat nem alkalmaztam p, talan csak annyi, hogy pont peteeresem volt es akkor volt kedvunk hancurozni, es a nagy josagbol lett egy meg nagyobb:)

2013. márc. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hogy számolom ki h mikor van pete érésem. Lehet hüjén hangzik a kérdés de ezeket úgy nem ërtem..
2013. márc. 1. 22:11
 8/18 anonim ***** válasza:

A menstruacios ciklusod kozepen. Azaz felidoben. Altalaban a 12-17. Napon. De vannak peteeres kalkulatorok a neten.ott nagyjabol ki tudod szamitano

vannak kulonleges peteeresek is, de ez ritkabb:) javaslom, hasznald a kalkulatort:)


10+1hkm

2013. márc. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
2 hónapja próbálkozunk, de egyre türelmetlenebb vagyok...
2013. márc. 2. 21:20
 10/18 anonim ***** válasza:

2 hónap nagyon kevés!!! 1 é után szoktak orvoshoz menni. Semmi baj nem lesz, össze fog jönni hamar! Hajrá! És ne aggódj rajta! :)

És igaza van mindenkinek utánam, amikor jól esik, akkor legyetek együtt! Amúgy én írtam, h 2 naponta javasolják, de azért mi sem óraműpontossággal voltunk! Volt, hogy 3, esetleg 4 nap is volt, de előfordult olyan is, hogy két egymás utáni napon. Ez a legjobb tanács, hogy ahogy jólesik! :)

Hajrá! :)

2013. márc. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!