Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, akinek sok...

Van itt olyan, akinek sok hónap, év után sikerült természetes úton teherbe esni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a vizsgálatok szerint minden rendben volt veletek, mégsem sikerült sok sok ideig. Lenne valami tanácsotok? (A görcsöléstől eltekintve, mert nálunk tényleg nincs erről szól, szeretnénk ha sikerülne, de így is boldogok vagyunk. 1 éve nem védekezünk, és elég sűrű a házaséletünk)
2013. márc. 3. 17:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nekünk 7év után jött össze tavaly júliusban. én a munkahelyemen lévő stresszre fogtam rá mert ahogy át kerültem másik sorra június végén júliusban össze is jött a baba :)
2013. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
10 hónap után ma teszteltem pozit!
2013. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
veled örülök! :)
2013. márc. 3. 19:48
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3 évet vártunk a lányomra. Az első év után petevezeték átjárhatóságit csináltak. Mind kettő el volt záródva, de csak az egyiket tudták oldani, aztán csak nem sikerült a baba. A következő két évben rengeteg vizsgálaton, kezelésen estem, estünk át, de csak nem akart jönni a baba. Már az első inszemre készültünk, mikor pozitívat teszteltem. Ma már 11 hónapos a lányom. Ja! Fél évvel a teherbeesés előtt elkezdtem járni természetgyógyászhoz. Hogy emiatt vagy nem, de sikerült. :-)
2013. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi 6 evig az elsore, 2 evet masodikra es ha minden igaz kicsit tobb, mint 3,5 ev lesz a kozepso es a kicsi kozott:))

Mmindharom spontan fogant, pedig azt mondtak meddo vagyok

2013. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

5 évet vártunk a kistesóra. Már 9 hónapos.

6 hkm :)

2013. márc. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Tunde1983 ***** válasza:
100%
mi masfel evig "dolgoztunk" a babaprogramon. mikor nem szamitottam ra, akkor lett pozitiv a tesztem, nem hittem a szememnek. mar kezdtem lemondani arrol, hogy termeszetes uton legyen babank, s akkor jott a meglepi :) 12hkm.
2013. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Mi 7 évet vártunk a férjemmel. Közben volt egy terhességem 5 évnél, de elvetéltem. Én hiszem, hogy az ima segített! Egy éve rátaláltam Jézusra és tudom, hogy most már minden rendben lesz! :)
2013. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ismerősömnek 25 év után!!! Első kapcsolat 18 éves koruk óta együtt... Házasság stb. Gyerek nem jön, vizsgálatok, minden ok. Számtalan gyógyszer, tea, homeo, lombik, inszem, minden,amit el tudsz képzelni. Erre, mikorra lemondtak mindenről 42 évesen összejött, majd egy év múlva a második is!!! Senki ne adja fel!
2013. márc. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
6 év.
2013. márc. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!