Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, akinek sok...

Van itt olyan, akinek sok hónap, év után sikerült természetes úton teherbe esni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a vizsgálatok szerint minden rendben volt veletek, mégsem sikerült sok sok ideig. Lenne valami tanácsotok? (A görcsöléstől eltekintve, mert nálunk tényleg nincs erről szól, szeretnénk ha sikerülne, de így is boldogok vagyunk. 1 éve nem védekezünk, és elég sűrű a házaséletünk)
2013. márc. 3. 17:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Férjemet meddőnek nyilvánították, azt mondták természetes úton soha nem lehet babánk. Hosszú küzdelmes évek után lombikkal született a kislányunk.

Aztán mikor ő 9 hónapos volt pozitívat teszteltem, nem hittünk a szemünknek! Azóta megszületett a kisfiúnk aki most 6 hónapos és tegnap újra pozit teszteltem:))))


Hát ilyen is van:)


Üdv

2 éves, 6 hónapos, és 5 hetes pocaklakó gyerkőc anyukája

2013. márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Kávétejszín ***** válasza:
Ahogy a hozzászólásokat olvastam, az én várakozási időm semmi a többiekéhez képest, de én fél év után tegnap teszteltem pozitívat. :)
2013. márc. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
fájdítsátok csak a szívem :) Gratula!
2013. márc. 29. 16:43
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia

Sikerült a baba azóta?

Mi 6 éve szeretnénk

2018. okt. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Babócika válasza:
Mi 20 ève pròbálkozunk.illetve már örökbefogadtunk 2 kislányt,ìgy 4-5 ève már nem tudatosan. Nem adtam fel,de ìgy is teljes az èletünk:)
2022. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mi lett veled, Kérdező?


Nekünk 3,5 év után sikerült, természetes úton.

2022. jún. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!