Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteeres? Fel eve probalkozunk...

Peteeres? Fel eve probalkozunk es nem jon ossze a baba.

Figyelt kérdés

Babat szeretnenk a ferjemmel de sajnos meg nem sikerult

Egy feleve vagyunk rajta a dolgon de eddig eredmenytelenul.Elkezdtem magam homerozni hatha ugy jobban tudom kovetni a dolgokat.elvileg ma van az ovulaciom.reggeli hom 36,6 volt most egy 30 perce megmertem kivancsisagbol es felment 37.0 re.ez azt jelenti hogy akkor van peteeresem? Valaszokat elore is koszonm


2013. márc. 3. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem jelent semmit. Nem napközben kell mérni a hőt, mert az nem mutat semmit.

Rögtön ébredés után kell mérni.

2013. márc. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, ez semmit sem jelent. Napközben nem érdemes mérni a hőt, mert mozgásban vagy, természetes, hogy magasabb nappal. Ébredés után egyből kell mérni a hőt, az a mérvadó.
2013. márc. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!
2013. márc. 3. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Gyere csatlakozz! A csajok segítenek :-)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2013. márc. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!