Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Febr. 16-án kellett volna megjönnie a menstruáációmnak. De semmi. Kb 3 napja szédülök, hányingerem van, feszülnek a melleim és fájnak. Viszont a ma reggelivel együtt 3 tesztet is csináltam és mind negatív lett. Hallottam olyanról akinek szintén negatív volt és az orvos közölte, hogy kisbaba lesz. De viszont nekem 3is negatív. Van valami esély arra,hogy baba lesz? Holnap rendel az orvosom, akkor elmegyek, de érdekelne a véleményetek, tapasztalatotok.

2013. márc. 5. 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:
30%

Barátnőmnek egészen hosszú ideig nem mutatta ki a teszt a terhességét. A teszt ugye a hormonok megváltozott szintjére reagál. Neki ez az idő 2 hónap után jött el.

Lehet hogy nálad is ez a helyzet.

Egyébként szeretnél babát?

2013. márc. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen! nagyon szeretnék
2013. márc. 5. 07:40
 3/3 liony20 ***** válasza:
0%
ha korai stádiumban vagy akkor előfordulhat hogy nem mutatja ki de a doki mindent meg fo mondani :)
2013. márc. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!